Wpis z mikrobloga

@GoodPain na wielu granicach celnicy każą podjeżdżac nawet jak stoisz w kolejce. Przejeżdżałem ostatnio przez Tompa do Serbii to przyjechał do mnie policjant czy pogranicznik na moto i kazał jechać do przodu, na innych przejściach zawsze jadę na początek i korzystam z bramki pieszej albo no dla autobusów czy ciężarówek. To sie zwykle odbywa na Bałkanach przy temp 30st i więcej, tak trudno zrozumieć, ze jest różnica między siedzeniem 2h w klimatyzowanym
@debenek: > Przejeżdżałem ostatnio przez Tompa do Serbii to przyjechał do mnie policjant czy pogranicznik na moto i kazał jechać do przodu

Słoweńcy i Czarnogórcy mają tak samo, nie tylko w słońcu. W Słowenii wylazł do nas pogranicznik w deszczu, żeby nas na bok ściągnąć, mimo że kolejka miała z 10 samochodów.
@GoodPain: Wyjdź na 30*C w kalesonach, termoaktywce, jeansach, polarze i zimowej kurtce. Mniej-więcej tak się czuje motocyklista podczas powolnego ruchu. Jak stoi w miejscu to jest jeszcze gorzej. Teraz porównaj sobie do tego co masz w samochodzie :) Ta krótka chwila czasu Tobie nie zrobi różnicy a jemu te -naście, -dzieści czy -dziesiąt minut zrobią olbrzymią różnicę.
BTW, pomyślałeś może jak taki upał wpływa na bezpieczeństwo ruchu jak jest taki przegrzany