Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@insystem: hej, a ogarniasz jak to jest, oni sami to wydają czy musisz jakieś podanie złożyć? Bo chyba się już zbliżam do tej granicy, ale chodzę sobie nieregularnie od 2 czy 3 lat lat, nawet nie wiem ile oddałem... A tej papierowej książki nie używam, tj dostałem za pierwszym razem ale nie noszę i nie zbieram pieczątek. Oni to chyba i tak mają gdzieś w kompie, nie?
  • Odpowiedz
@maciejg miałem swego czasu problemy z hemoglobina, teraz na kilka dni przed oddaniem lykam tabletki z żelazem i jest git. W sumie piszę to z poczekalni na Rzeźniczej ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Zaraz będzie kłute.
  • Odpowiedz
@Nie_dali_mi: u lekarza np. rodzinnego albo jak chcesz jakieś wyniki odebrać w aptece bez kolejki
@mirkogreg: respektuje
@onet12: ja zdaję tylko krew, także nie wiem jak się liczy osocze ale chyba trzeba mieć mniej, na pewno płytki krwi inaczej się wliczają
  • Odpowiedz
@ryhu: sam musisz wziąć zaświadczenie z RCKiK o ilości oddanej krwi i udać się z nim do PCK. Jeśli oddawałeś w więcej niż jednym województwie to z każdego wojewódzkiego RCKIK, w którym oddawałeś, musisz wziąć zaświadczenie.

@bomba4:ale lipa... Mi odreki, zajęło to może z 5 minut.
  • Odpowiedz