Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki nie słuchajcie niebieskich pasków i nie mówcie różowym, że nie chcecie ślubu albo ślub z intercyzą, albo że chcecie związek partnerski i wolność dla obojga (niezmuszanie się do rzeczy, których nie lubicie). Uwaga - kończy się to zerwaniem :/

Pytanie do różowych, dlaczego tak bardzo potrzebny wam ten papierek?
Czy nie wystarczy wam wyznanie miłości, jakieś umowy u notariusza pozwalające na odwiedziny w szpitalu czy ta intercyza?
Statystyki nie kłamią o rozwodach, co nie znaczy, że z góry go zakładam, ale zawsze łatwiej się rozstać, jeśli się nie jest uwiązanym ślubem.
Już o tym, że wywalanie 40k na wesele nie ma sensu, nie będę nawet wspominał.

#zwiazki
#rozowepaski
#niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kptant
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 134
@AnonimoweMirkoWyznania: słuchaj a co ty se myslisz pobawisz sie pożyjesz i powiesz dziewczynie dowidzenia po 10 latach związku i co ona ma z niczym zostać -dziewczyna musi miec pewność - ja mojej mówie jesli zgine kasa jest tu i tu zgłoś się oni Ci wydadzą - nie chodzi o banki czy instytucje - poprostu #!$%@? albo chcesz i jestes gotowy z kims byc do konca albo #!$%@? na rokse
@Fugi88888: A co to, kobiety są jakoś niepełnosprawne, by koniecznie zostawać z niczym? Może czas je uświadomić, że istnieje coś takiego jak praca? Bo wiesz, że to właśnie dzięki niej facet zwykle nie zostaje z niczym? Wiesz o tym, prawda?

Bo przecież jak facet też straci 10 lat na kogoś takiego i połowę majątku na który zapracował, to jakoś nikt się tak nad nim nie rozczula.
słabe te wasze zarzutki: > Pytanie do różowych, dlaczego tak bardzo potrzebny wam ten papierek?

Bo chcę, żeby mój partner dziedziczył po mnie bez dodatkowego podatku, mógł zdecydować, żeby mnie odłączyć do aparatury, w razie gdybym została rośliną (reszta rodziny tego nie zrobi) i ogólnie czuł się bezpiecznie, inwestując w ten związek czas i wysiłek (kasy nie, bo nie ma, ja zarabiam znacznie więcej) i wiedział, że jestem zdeterminowana być z