Wpis z mikrobloga

Tak sprzątałem Islandię.
Podczas wycieczki na Islandię czekałem na lot powrotny w okolicach lotniska w Keflaviku na Islandii. Keflavik jest lotniskiem przesiadkowym skąd dużo ludzi lata z Azji i Europy do Ameryki.
Wyszedłem sobie poza lotnisko i poszedłem na otwarty teren blisko lotniska pochodzić sobie. Usiadłem na małej górce i piłem piwo Viking. Patrzę w okół, a tam pełno śmieci- opakowań plastikowych itd. narzucanych przez hołotę z całego świata, która wyszła sobie zobaczyć Islandię lecąc do USA na zmywak...
Wkurzyłem się ogromnie. Te bezmózgie ludzkie śmieci zaśmiecają nawet tak czysty i odległy kraj jak Islandia! Wziąłem reklamówkę i chodziłem w okół i zbierałem śmieci. Uzbierałem cały duży worek śmieci i wyrzuciłem do dużego śmietnika przy stacji benzynowej.
Naprawdę nie rozumiem jak można być takim debilnym bezmózgiem i rzucać śmieci, a szczególnie w przyrodniczych miejscach.
A do normalnych ludzi- powinniśmy starać się podnosić śmieci w lasach a szczególnie nad morzem. To ważne. Musimy to naprawiać po naszych upośledzonych umysłowo członkach gatunku.

#islandia #podroze #ekologia #ciekawostki #ochronasrodowiska #piwo #las #przyroda #swiat
finnmark - Tak sprzątałem Islandię.
Podczas wycieczki na Islandię czekałem na lot po...

źródło: comment_GwDtajTMNKwbPlvZKwwLU9o5QUAIsbNR.jpg

Pobierz
  • 3