Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy pamiętacie, ale jakiś czas temu pisałem o pomoc w aranżacji wnętrza mojego mieszkania.
Większość radziła sprzedać, przestawiać ściany, albo prosić o zwrot kasy i jak najszybciej pozbyć się tego mieszkania.

Z pomocą przyszła @anolik, którą razem z Żoną mieliśmy okazję poznać osobiście i przekonać się że to złota dziewczyna, pomogła, doradziła, cały czas była z nami na linii, często nie było łatwo, ale podołała. Dała radę, a efekt przekroczył nasze oczekiwania po tym co tu czytaliśmy.

Jak to mówiliście:

Z gówna bata nie ukręcisz!


A @anolik dała radę! I to w jakim stylu!

Serdecznie polecam współpracę!

#chwalesie #remontujzwykopem #mieszkanie

Zdjęcie kuchni w komentarzu
KornixPL - Nie wiem czy pamiętacie, ale jakiś czas temu pisałem o pomoc w aranżacji w...

źródło: comment_sQ9prLAowJfLyh3GSpulDHztsUDOK3Ff.jpg

Pobierz
  • 179
@LeVentLeCri: Sami w życiu byśmy nie wpadli na to żeby zrobić to wszystko w ten sposób, @anolik ma niesamowite wyczucie estetyki, ja rzucałem pomysł, albo go wprowadzała, albo sprowadzała mnie na ziemię mówiąc że tak nie może być i tłumaczyła dlaczego, albo coś by się nam nie opłacało, bo dobrze wiedziała że mamy ograniczony budżet i nie chciała żebyśmy się wpakowali w jakieś dodatkowe, niepotrzebne koszta :)
@merol44: Wiesz, po remoncie dużo wietrzyliśmy, żeby móc od razu mieszkać, a mieszkanie przy lesie przyciąga muchy, zwłaszcza jak okna pootwierane na oścież. Lep powisiał dwa dni i jak pozbyliśmy się much, pozbyliśmy się lepa.

@Bebluch: Spoko :D Nam się podoba i to chyba najważniesze, spełniła nasze oczekiwania i zrobiła salon użytkowy i dodatkowo czytelnię z pokoju w którym jest praktycznie tylko jedna ściana

@LeVentLeCri: W sensie pustego mieszkania?