Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy pamiętacie, ale jakiś czas temu pisałem o pomoc w aranżacji wnętrza mojego mieszkania.
Większość radziła sprzedać, przestawiać ściany, albo prosić o zwrot kasy i jak najszybciej pozbyć się tego mieszkania.

Z pomocą przyszła @anolik, którą razem z Żoną mieliśmy okazję poznać osobiście i przekonać się że to złota dziewczyna, pomogła, doradziła, cały czas była z nami na linii, często nie było łatwo, ale podołała. Dała radę, a efekt przekroczył nasze oczekiwania po tym co tu czytaliśmy.

Jak to mówiliście:

Z gówna bata nie ukręcisz!


A @anolik dała radę! I to w jakim stylu!

Serdecznie polecam współpracę!

#chwalesie #remontujzwykopem #mieszkanie

Zdjęcie kuchni w komentarzu
KornixPL - Nie wiem czy pamiętacie, ale jakiś czas temu pisałem o pomoc w aranżacji w...

źródło: comment_sQ9prLAowJfLyh3GSpulDHztsUDOK3Ff.jpg

Pobierz
  • 179
  • Odpowiedz
@KornixPL: Ładnie, trochę nie do końca moje klimaty (np. meble w salonie).

Szkoda tylko że nie wykorzystaliście tych dużych okien w salonie - zamiast stawiać tam fotel lepiej byłoby zrobić taką ławkę na poziomie parapetu z ogromną ilością poduch - mniej więcej coś takiego tylko ławka w kształcie litery U a na środku mały stolik - idealne miejsce na jesienne wieczory z książką i kubkiem kawy lub herbaty
http://st.houzz.com/simgs/6aa17be703a2dac1_8-9341/rustic-bedroom.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-jCk6mF_6ISs/VRZs4yPeOMI/AAAAAAAAANY/LmRkXRK0RWY/s1600/images.jpg
http://www.dekorstore.net/wp-content/uploads/2014/02/pencere-%C3%B6n%C3%BC-oturma-k%C3%B6%C5%9Fesi.jpg
  • Odpowiedz
@KornixPL: w ogóle mi się nie podoba. Tutaj każdy mebel z osobna jest ladny (chociaz momentami troche mi zajeżdża lekko latami 2000 ze względu na użyty materiał) z ewidentnym klasycznym modernistycznym designem. Ale wszystko ze sobą moim zdaniem nie gra i kolorystycznie jest chaos.
  • Odpowiedz
@KornixPL Szczerze mówiąc to słabe to poczucie estetyki... Kuchnia nowoczesna, taka jakie lubie, prawie idealna, zabrakło odrobinę zabudowań, salon natomiast po prostu nie pasuje do kuchni, co z tego, że kolorystyka się zgadza skoro mamy obok siebie nowoczesność i lata 90... Nijak się to nie łączy.
  • Odpowiedz
  • 0
@KornixPL mamy taką samą szafkę rtv :D ja uważam, że spoko urządzone, prostota i brak przekombinowania się zawsze obroni. A i pytanie mam: nie chcieliście sobie zrobić parapetu z poduszkami do siedzenia? Wydaje mi się, że byłyby warunki :)
  • Odpowiedz
@KornixPL: dopiero doczytałem że chodziło głównie o funkcjonalosc. Rzeczywiście układ dość niewdzieczny głównie ze względu na to okno i generalnie całą tą wnękę. Rozwiązane jest chyba dobrze, natomiast ja mam zawsze lekki problem z przestrzeniami tylko i wyłącznie do "siedzenia" bo zazwyczaj ich się nigdy nie używa. Ale tutaj jesteśmy blisko "salonu" więc wciąż jesteśmy w stanie uczestniczyć w życiu domu więc jest spoko.
  • Odpowiedz
Szkoda tylko że nie wykorzystaliście tych dużych okien w salonie - zamiast stawiać tam fotel lepiej byłoby zrobić taką ławkę na poziomie parapetu z ogromną ilością poduch - mniej więcej coś takiego tylko ławka w kształcie litery U a na środku mały stolik - idealne miejsce na jesienne wieczory z książką i kubkiem kawy lub herbaty


@belwarg: Obawiam się że taka "leżanka" nie do końca wpasowuje się w pojedynczy salon dzienny
  • Odpowiedz