Wpis z mikrobloga

  • 4472
Powiem wam, że pracuje teraz u komornika przy papierach i to co się wyrabia u niektórych ludzi, to przechodzi komornicze pojęcie.

Chłopak, 97 rocznik, pierwsza praca i wziął sobie telewizor na raty. Oczywiście robotę stracił i przestał spłacać. Asesor wbija do domu na zajęcie, bo pomimo pism gość nie chce spłacać, zajmuje telewizor i elo, na jakiś czas spokój. Tylko na licytacjach takie sprzęty są dużo taniej sprzedawane, więc na cały dług nie wystarczyło. Kolejne pisma, brak reakcji, ponownie asesor wbija do domu i co? Na szafce stoi... Telewizor. Ziomek wziął sobie kolejny na raty w jakimś lombardzie xd

Sytuacja powtórzyła się jeszcze 2 razy, ziomek później brał chwilówki, żeby kupić kolejny telewizor. Tym sposobem tv nie ma, ale płaci za cztery ))¯_(ツ)_/¯

#pracbaza #bekazpodludzi #heheszki
  • 356
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ufo777: Osobiście korzystam obecnie z kredytu hipotecznego oraz okazji na raty 0%. Jednak nie wyobrażam sobie brać kasy kiedy i skąd popadnie bo taką mam zachciankę
  • Odpowiedz
@Ufo777 EJ ZIOMEK CO TY. P--------Z RATY ZERO PROCENT I NIE MUSISZ PLACIC OD RAZU XD przeczytałem wszystko i z 10 osob napisalo to samo xD ludzie nie czytaja watku tylko od razu odpisuja
  • Odpowiedz
@Docnt: Mnie w banku osobiscie powiedzieli, ze dadza jakiestam oprocentowanie, ale gdybym mial u nich wczesniej kredyt, to by bylo ciut lepsze. Oczywiscie mogli klamac.
  • Odpowiedz
@haes82 jakby wziął na brata, to może oglądać sobie na nim p---o przy komorniku i nic mu nikt nie zrobi. Ludzie to debile i tyle ( ͡º ͜ʖ͡º)


A nie jest tak jak z samochodami, że skoro użytkuje to można zabrać?
  • Odpowiedz