Wpis z mikrobloga

@TurboDynamo: no nie wiem radiowa trojka mocno promuje polakich artystow. Glownie jednak tych co rzeczywiscie aktualnie cos znacza i robia rzeczywiscie fajne rzeczy. Najlepszym przykladem jest chyba to co zrobili z lato z radiem, czyli lato z radiem festiwal, ktory pompuja chyba juz od miesiaca gdzie za darmo wystapi aktualna czolowka czyli brodka zalewski kortez etc. Jak dla mnie sa naprawde warci posluchania. Do tego dochodzi meskie granie ktore kolejny rok
Proponuję wprowadzić interwencyjny skup płyt polskich artystów

@Roszp:

Jest już coś takiego. Stacje radiowe muszą zapełnić ileś tam procent czasu antenowego polską muzyką co ogólnie sprowadza się do puszczania jakiegoś gówna od 2 w nocy do 5 rano.

"Obecnie stacje radiowe muszą przestrzegać art. 15 Ustawy o radiofonii i telewizji, który nakazuje, aby 33 procent wszystkich utworów słowno-muzycznych, emitowanych na danej antenie w ciągu jednego kwartału, stanowiły utwory w języku polskim."
@Roszp: Nie wiem, kto jest monopolistą, ale wiem, kto jest decydentem: słuchacze mianowicie są nimi. I oni decydują NIE SŁUCHAĆ Pani Kasi Kowalskiej. Której części ktoś tutaj nie rozumie :).
Pięknie. Są zakładnikami wytwórni. Hip-Hop w polsce sam się wydaje, sam się opłaca, i sami o wszystkim decyduje, dlatego go nie ma w masowych mediach, bo nie chcą się dzielić kasą. Nie muszą. YouTube, Cyfra, Koncerty biletowane i sprzedaż płyt, w dziesiątkach tysięcy.
@Roszp: zrobiłem filmik z wakacji i umieściłem go na youtube. W tle dodałem utwór jakieś gwiazdy z ameryki (bardzo znanej) oraz golec uorkiestra. Gwiazda z ameryki powiedziala ze nie mam praw do tego, wiec zysk z reklam bedzie szedl do niej. Golec powiedzial zebym #!$%@? i wyciszyli mi 2 minuty filmu xDDDD