Wpis z mikrobloga

@TheHamlet: 100k dzisiaj to kest niewiele, żadnego biznesu z handlem noe otworzysz, usługi tez cieżko. Jak nie masz juz czego prócz tych 100k.

A prawda taka ze wszystko zależy od tego gdzie chcesz otwierać co i czy jestes np mobilny o mozesz sie przeprowadzić bo w miescie x koszty beda niewiele wyższe a klientów wiecej.
  • Odpowiedz
@TheHamlet: a ile masz lat? 100k w wieku 18 lat to bardzo dużo i mając tyle kasy to do 25 roku życia możesz się nieźle ustawić, ale jak masz 30 lat i tylko 100 k oszczędności to znaczy że coś #!$%@?łeś w życiu albo nie byles oszczędny.
Może inwestycje na GPW? Na niektorych spółkach są takie skoki że w miesiąc możesz zarobić 15-20%
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@budus2: mam miejscówkę że wszystko schodzi na pniu. Serio. Zastanawiam się czy nie znajdę czegos z wyższą stopa zwrotu w mieście ok 9k mieszkańców
  • Odpowiedz
@TheHamlet: Ja ostatnio miałem pomysł ale czasu brak przez inne zajęcia, może ty skorzystasz. A mianowicie ostatnio ciągle się słyszy że rolnicy oddają za grosze swoje towary na skupach. Wziąłbym z tone jakiś malin, borówek itp i #!$%@?ł jakieś produkty niszowe, sklep internetowy + marketing, i taki biznes powinien się kręcić. Chodzi o to żeby wykorzystać surowce które niby są po bardzo niskich cenach(grosze za kg).
  • Odpowiedz
@TheHamlet: mieszkanie na wynajem w małym mieście przy obecnych cenach i perspektywach demograficznych to średnia inwestycja. Nawet jak znajdziesz teraz najemców, to za chwilę będzie problem. To już prędzej jakiś dobry lokal handlowo-usługowy.

Co innego mieszkanie w dużym mieście. Tam zawsze będzie popyt.
  • Odpowiedz
@Issac: pewnie typowy troll, 100k oszczednosci to ma promil ludzi w całym kraju, wez 100k oszczednosci zrob nawet zarabiajac 5k miesiecznie (gdzie tyle zarabia kilka% ludzi w całej Polsce, a od tej kwoty wzwyz 10%), nie ma opcji majac rodzinę.
  • Odpowiedz