Wpis z mikrobloga

kurde, ojciec i żona próbują mnie przekonać do Stelvio, ja serduchem jestem za Giulią
Giulia:
- przepiękna
- szybsza
- sedan
- cena 280 KM zamiast SUV 200 KM
- piękna
Stelvio:
- troszkę większy i dużo lepszy bagażnik
- piękny tył, średni przód
- nastawiali mi 20 progów zwalniających na 3 km (i te wredne metalowe ciulstwo) więc wyższy profil by się przydał
- jeździ równie dobrze co sedany
- ja jestem wysoki więc przy mnie nie będzie taki duży
- bardziej rodzinne - zarówno wielkość jak i pozycja (zapinanie fotelików)
ciężki dylemat
#alfaholicy #giulia #stelvio #samochody
g.....d - kurde, ojciec i żona próbują mnie przekonać do Stelvio, ja serduchem jestem...

źródło: comment_TaXXE6uUuEF6MeBFRXRYFkMdNDNmk1uT.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gwynebleid: xD dobrze, że ja niemam takich dylematów i od razu odrzucam te g---o auta.
"Chcesz, żeby twoje dziecko nie paliło i nie piło, kup mu alfę na 18 urodziny. Całe swoje kieszonkowe wyda na mechaników"

xDxD
  • Odpowiedz
@gwynebleid: chciałbym mieć taki dylemat. Jak masz jedno dziecko to bierz Guilie, przy dwójce i więcej Stelvio będzie wygodniejsze, a patrząc na recenzje to oba prowadzą się równie dobrze.
  • Odpowiedz
@dzana: dwójka dzieciaków (choć w "auta bez ściemy" sugerowali że z tyłu więcej miejsca w Julii)
I te progi zwalniające co dzień mnie tak w-------ą... A w Giulii musiałbym jechać pewnie jeszcze wolniej niż w Giulietcie
@paki82: hehehe
@samuraj24: hehe xDDDD
@Harmideron: a najlepiej 5 letnią za 100k (stary, wypierdziany, psujący się samochod klasy premium z 200kkm to jest coś warte dla niektórych 100
  • Odpowiedz
@Harmideron: a najlepiej 5 letnią za 100k (stary, wypierdziany, psujący się samochod klasy premium z 200kkm to jest coś warte dla niektórych 100 k zł)


@gwynebleid: Nie mam zamiaru tu nikogo przekonywać o tym, że jakieś premium jest lepsze od nowego auta pokroju Giuli (bo to już jest ten poziom, gdzie faktycznie można się zdecydować na nowe a nie jakiś gównokompakt) ale pięcioletni Lexus GS/ LS jest stary,
  • Odpowiedz
@gwynebleid: Ciekawe, ilu spośród komentujących bierze pod uwagę jedynie wygląd zewnętrzny obu tych samochodów. Miałem okazję pojeździć jednym i drugim po kilka dni i jakkolwiek Giulia jest ładniejszym samochodem, tak Stelvio bije ją na głowę pod względem komfortu. I nie mówię tylko o tym, że do SUV-a wygodniej się wsiada, a o zawieszeniu - po przejechaniu 300 km Giulią kręgosłup mnie n---------ł, a w Stelvio tego problemu nie było.
  • Odpowiedz
@skandal01: to nienasza wina, że masz wadę kręgosłupa. Na wózku sobie pojeździj. Bo ja zanim kupiłem swoje auta jeździłem reno clio II - po 500 km dziennie i nic mnie nie bolało. Zresztą jaki ma wpływ zawieszenie do bólu kręgosłupa, to chyba raczej chodzi o wygodny fotel.
  • Odpowiedz
@Krzemol: wiesz, chodzi o sam fakt starości. Ja sam kupuję auto na circa 10 lat i będę jeździł i dbał by 10 lat wytrzymało bez awarii. Więc wydawanie 100k na 5 letnie BMW, w którym jak jedna rzecz się zepsuje to jesteś w dupie (matrycowe LEDy na ten przykład, albo w Audi DSG za 30k zł a wiadomo że VAG jest mistrzem w postarzaniu produktu), który siłą rzeczy jest zużyty
  • Odpowiedz