Wpis z mikrobloga

kurde, ojciec i żona próbują mnie przekonać do Stelvio, ja serduchem jestem za Giulią
Giulia:
- przepiękna
- szybsza
- sedan
- cena 280 KM zamiast SUV 200 KM
- piękna
Stelvio:
- troszkę większy i dużo lepszy bagażnik
- piękny tył, średni przód
- nastawiali mi 20 progów zwalniających na 3 km (i te wredne metalowe ciulstwo) więc wyższy profil by się przydał
- jeździ równie dobrze co sedany
- ja jestem wysoki więc przy mnie nie będzie taki duży
- bardziej rodzinne - zarówno wielkość jak i pozycja (zapinanie fotelików)
ciężki dylemat
#alfaholicy #giulia #stelvio #samochody
g.....d - kurde, ojciec i żona próbują mnie przekonać do Stelvio, ja serduchem jestem...

źródło: comment_TaXXE6uUuEF6MeBFRXRYFkMdNDNmk1uT.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gwynebleid: xc60, stelvio, glc, a4 (full) a6 (bieda wersja), vw arteon to były samochody po pierwszej selekcji. Później decydowałem portfelem, czyli stosunek jakości auta do ceny w najmie. Tak jak pisałem ostatecznie najaralem się na alfę i xc jednak alfa ma tragiczne warunki finansowania wiec stanęło na xc
  • Odpowiedz
@gwynebleid: trafiony, 4 z mocnym silnikiem była moim numerem jeden, ale mocny silnik + racjonalne wyposażenie spowodowało ze był poza moim zasięgiem.
A 3 za mała 5 bez polotu, x3 brzydka x5 za droga. Tym sposobem BMW odpadło na samym początku
  • Odpowiedz
@krzych0: widzę, że byłeś dokładnie tam gdzie ja :)
Volvo odrzuciłem za wygląd i recenzje nudnego prowadzenia. Mam Giuliettę od dwóch, jestem młody, lubię twardsze zawieszenie. I przyspieszenie.
  • Odpowiedz
@gwynebleid: wygląd kwestia gustu mi nowy design volvo bardzo leży. Jeszcze bardziej leży mi jakość wykonania środka samochodu, na tym mi cholernie zależało a xc60 to akurat pierwsza klasa i niestety alfie dużo do tego poziomu brakuje. Ale to moje zdanie i rozumiem Twoja chęć brania alfy. jak idziesz w zakup gotówka albo normalny leasing to problem który ja miałem z alfa dla Ciebie nie istnieje.
  • Odpowiedz
@dbcoop nie ma sensu wg mnie brać wersji 200. Jak Cię stać to bierz Veloce, lepsze wyposażenie w standardzie, napęd na 4 łapy (genialny swoją drogą), i dużo większy power pod nogą.
Serio, różnica w odczuciu samochodu jest znacząca.
Więcej Ci nie spali, bo technicznie to jest prawie to samo. Ostatnio na trasie udało mi się zejść do 7l / 100. W mieście 9 też jest realne.
Z drugiej strony 280
  • Odpowiedz