Dzisiejsze podsumowanie gry Polaków [2018-08-19]:

Bramkarze
Dominik Kisiel (28 lat) [klub: VfB Oldenburg]: rozegrał 90 minut. Jego zespół zremisował 0-0 z Hannover 96 II w 4 lidze niemieckiej

Robert Błąkała (24 lata) [klub: UMF Njardvik]: rozegrał 90 minut. Jego zespół zremisował 0-0 z Fram Reykjavík w 2 lidze islandzkiej.

Krzysztof Kamiński (27 lat) [klub: Júbilo Iwata]: rozegrał 90 minut. Jego zespół wygrał 2-0 z Kashiwa Reysol w 1 lidze japońskiej.

Dawid Smug (24 lata) [klub Atlantas Kłajpeda]: rozegrał 90 minut. Jego zespół przegrał 2-0 z FK Trakai w 1 lidze litewskiej. Skrót meczu obejrzysz - TUTAJ.

Filip Bednarek (25 lat) [klub: Heerenveen]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół zremisował 1-1 z Vitesse w holenderskiej Eredivisie.

Łukasz Jarosiński (29 lat) [klub: Hamarkameratene]: rozegrał 90 minut. Jego zespół przegrał 1-0 z Nest-Sotra Fotball w 2 lidze norweskiej.

Maciej Dąbrowski (20 lat) [klub: Hibernian]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół wygrał 3-2 z Ross County w 1/8 Pucharu Ligi Szkockiej.

Adam Stachowiak (31 lat) [klub: Denizlispor]: rozegrał 90 minut. Jego zespół wygrał 1-0 z Adana Demirspor w tureckiej Super Lig.

Rafał Gikiewicz (30 lat) [klub: Union Berlin]: rozegrał 90 minut. Jego zespół wygrał 4-2 z Carl Zeiss Jena w 1/32 rundzie Pucharu Niemiec.

Łukasz Skorupski (27 lat) [klub: Bologna]: rozegrał 90 minut. Jego zespół przegrał 1-0 ze SPAL we włoskiej Serie A. Straconego gola zobaczysz - TUTAJ.

Maciej Majewski (29 lat) [klub: Grindavíkur]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół zremisował 2-2 z UMF Stjarnan w 2 lidze islandzkiej.

Obrońcy
Igor Lewczuk(33 lata) [klub: Bordeaux]: rozegrał 90 minut. Jego zespół przegrał 2-1 z Toulouse we francuskiej Ligue 1.

Paweł Grudziński (25 lat) [klub: UMF Njardvik]: rozegrał 90 minut. Jego zespół zremisował 0-0 z Fram Reykjavík w 2 lidze islandzkiej.

Jarosław Jach (24 lata) [klub Çaykur Rizespor]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół zremisował 1-1 z Akhisar Belediyespor w tureckiej Super Lig.

Thiago Cionek (32 lata) [klub: SPAL]: rozegrał 90 minut. Jego zespół wygrał 1-0 ze Bologną we włoskiej Serie A.

Michał Marcjanik (23 lata) [klub: Empoli]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół wygrał 2-0 z Cagliari we włoskiej Serie A.

Maciej Wilusz (29 lat) [klub: FK Rostów]: rozegrał 90 minut i otrzymał żółtą kartkę. Jego zespół wygrał 4-0 z Yenisey w rosyjskiej Premier Lidze.

Łukasz Szukała (34 lata) [klub: Ankaragücü]: wszedł z ławki w 88 minucie. Jego zespół wygrał 2-0 z Alanyaspor w tureckiej Super Lig.

Pomocnicy
Michał Przybylski (20 lat) [klub: B36 Tórshavn]: rozegrał 90 minut(?). Jego zespół zremisował 1-1 z AB Argir w 1 lidze Wysp Owczych.

Grzegorz Krychowiak (28 lat) [klub: Lokomotiw Moskwa]: rozegrał 90 minut i zdobył gola. Jego zespół wygrał 1-0 z Krylją Sowietow w rosyjskiej Premier Lidze. Gol Grzegorza Krychowiaka - TUTAJ.

Jakub Kosecki(27 lat) [klub: Adana Demirspor]:rozegrał 90 minut i otrzymał żółtą kartkę. Jego zespół przegrał 1-0 z Denizlispor w tureckiej Super Lig.

Konrad Plewa (26 lat) [klub: Real Monarchs] rozegrał 90 minut i otrzymał żółtą kartkę. Jego zespół wygrał 3-2 z Tulsa Roughnecks w amerykańskiej USL (2 liga).

Jakub Piotrowski (20 lat) [klub: KRC Genk]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół wygrał 3-1 z Charleroi w belgijskiej Jupiler League.

Jacek Góralski(25 lat) [klub: Ludogorets]: wszedł z ławki w 73 minucie. Jego zespół wygrał 1-0 z ZSKA Sofia w bułgarskiej Parva Liga.

Napastnicy
Maik Lukowicz (23 lata) [klub: VfB Oldenburg]: rozegrał 64 minuty. Jego zespół zremisował 0-0 z Hannover 96 II w 4 lidze niemieckiej

Mateusz Lewandowski (19 lat) [klub: BFC Dynamo]: rozegrał 90 minut. Jego zespół przegrał 9-1 z FC Köln w 1/32 rundzie Pucharu Niemiec.

Krystian Wiktorowicz (18 lat) [klub: UMF Njardvik]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół zremisował 0-0 z Fram Reykjavík w 2 lidze islandzkiej.

Adrian Cieślewicz (27 lat) [klub: The New Saints]: rozegrał 70 minut. Jego zespół przegrał 1-0 z Connah's Quay w walijskiej Premier League.

Łukasz Teodorczyk (27 lat) [klub: Udinese]: wszedł z ławki w 62 minucie. Jego zespół zremisował 2-2 z Parmą we włoskiej Serie A.

Kamil Wilczek(30 lat) [klub: Brondby]: rozegrał 90 minut. Jego zespół przegrał 1-0 z Esbjerg w duńskiej Superlidze.

Łukasz Zwoliński (25 lat) [klub: Gorica]: rozegrał 90 minut i zdobył 1 gola. Jego zespół wygrał 2-0 z Hajduk Split w 1 lidze chorwackiej. Gol Łukasza zobaczysz TUTAJ.

________________________________________________________________________________________________
Za wszelkie literówki/błędy z góry przepraszam.
O kimś zapomniałem lub gdzieś brakuje jakiejś informacji? - Powiadom mnie w komentarzu :)
Codzienne podsumowania i istotniejsze informacje jak np. gol Krychowiaka - znajdziecie pod tagiem #nasizagranica