Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? Mirki xD jadąc do pracy zabieram po drodze pewien #rozowypasek. Ona mi za to kilka dutków tygodniowo daje i każdy jest szczęśliwy. Miesiąc temu wprowadził się do mnie znajomy z pracy i zapytał się czy zamiast jeździć rowerem czy może dojeżdżać ze mną- mówię mu, że spoko. Wpadamy po tę babkę i już widzę, że ma jakiś dziwny grymas. Mina jej nieco skwaśniała no ale wsiada i jedziemy. Po pracy odwiozłem ją do domu i chwile później dostałem smsa, że ona ze mną już jeździć nie będzie. Nie pytając i nie wnikając powiedziałem, że ok, no bo prawdę mówić to nie robi mi te dodatkowe £5 tygodniowo w porównaniu do kilometrów, które nadrabiałem. Dziś, czyli po 2 tygodniach od ostatniego kursu razem, dowiedziałem się od jej znajomej dlaczego ona na mnie taka obrażona jest i czemu ze mną już nie jeździ. Szczerze? Za #!$%@? bym na to nie wpadł xD jaśnie pani nie będzie jeździć w aucie na siedzeniu z tylu xD dostałem po ryju taką ilością #logikarozowychpaskow, tak bardzo mnie to zażenowało, że już mam powoli na dywanie kółko udeptane od rozchodzenia tego. Kobieta 35 lvl a zachowanie godne 8 latki.
#rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 37