Wpis z mikrobloga

@Pepcioza: Jaki stosujesz finisz i czy przed szyciem czy po? Oraz przed wykończeniem krawędzi czy po, a jeśli po to nakładasz go też na krawędzie?

Przepraszam za zalanie pytaniami ale właśnie zdobyłem acrylic resolene i szukam najlepszych rozwiązań :D
@silvanoshei: brązowa skóra jest barwiona przez garbarnie, czarny to jucht który po malowaniu odżywiłem neatsfoot oilem, a już po zszyciu i pomalowaniu krawędzi posmarowałem kremem saphir pommadier (przerwa po malowaniu ok. 1 dzień).

Nie jestem fanem acrylic resolne bo to trochę jakbyś polakierował tę skórę, ja jestem raczej zwolennikiem żeby skóra wchodziła w interakcje z otoczeniem, że tak to ujme xD no po prostu nie chce zalewać jej plastikiem.
@Pepcioza: Uhm rozumiem, ale myślę że w moim przypadku czyli breloczki potrzebuję tej dodatkowej ochrony. Jak nałożę resolene na edge kote to niewiele się zmieni prawda? Bo samo edge kote też zabezpiecza.

Mam ciagle zagwozdki z tym w jakiej kolejności wszystko robic, bo jeśli np nałożę resolene przed krawędziami to może trochę je obsmarować i wówczas pewnie nie przyjmą farby. Choć w sumie bedą scierane papierem. Ale też chciałbym mieć resolene
@Pepcioza: piękne () pewnie pytali Cię o to już 300 razy, ale ile kosztuje np taki okaz ze zdjęcia? Przejrzałem portfolio i profil ale nie znalazłem informacji o cenie ( ͡° ʖ̯ ͡°)