Wpis z mikrobloga

Proponowałbym przedłużyć ten #protest69 do zimy i dodać do "blokowania prawego pasa" następujące postulaty:
- opony z bieżnikiem,
- zrzucanie śniegu i lodu z naczepy,
- sprawdzanie stanu technicznego pojazdu

#bekaztransa
  • 37
  • Odpowiedz
@ghostek: - opony z #!$%@? bieżnikiem to domena dziadtransu.
Nie możemy wychodzić na naczepę bez odpowiednich uprawnień (lub miejsc do tego wyznaczonych)
Jeżeli ktoś nie sprawdza stanu technicznego swojego auta/zestawu jest zwyczajnym kretynem któremu powinno się odebrać prawo jazdy.
Druga sprawa, że kierowcy to w większości stare #!$%@? które zgadzają się na takie warunki "bo mnie zwolni" no ku...
Nie wyobrażam sobie, że w mojej firmie kazaliby mi jeździć z
  • Odpowiedz
@LudzikIT: A dlaczego nie zrobisz sobie takich badań by przygotować w zimie pojazd do jazdy? Przecież jak spadnie taka bryła lodu na osobówkę i dojdzie do tragedii to nie pójdzie siedzieć Janusz z DziadTransu tylko ty.
  • Odpowiedz
@ghostek: przecież oni mają obowiązek oczyszczać naczepę z lodu, jak nie mogą tego robić, bo nie mają uprawnień, to nie powinni jeździć.
  • Odpowiedz
Nie możemy wychodzić na naczepę bez odpowiednich uprawnień (lub miejsc do tego wyznaczonych)


@LudzikIT: dobra dobra, jakie to są uprawnienia?

sposobów usuwania lodu jest milion i tylko jeden wymaga pracy na wysokości - samolotu nie odladza gość w uprzęży i z drabiną
  • Odpowiedz
  • 2
@ghostek mamy najnowocześniejszą flotę w Europie inteligencie :) co do lodu to kierowca nie może tam wchodzić bo to już praca na wysokości i za ew. Wypadek może dostać co najwyżej kopa w dupe a nie ubezpieczenie.
  • Odpowiedz