Wpis z mikrobloga

Za umieszczanie syren policyjnych albo ambulansowych w reklamach radiowych powinni karać. Jedziesz sobie do pracy, słyszysz w tle karetkę, chcesz już zjeżdżać, żeby zrobić miejsce do przejazdu aż tu nagle słyszysz:


No szlag człowieka trafia...

#zalesie
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mulafasaa: to nie Polska jest chora tylko łby od marketingu. W DE też są takie reklamy w radio. Co prawda jest to jakiś procent tego co w Polsce bo tu nie ma tylu lekomanów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RatKing: Ja tam nigdzie nie zjeżdżam, dopóki nie widzę skąd jedzie karetka. Ale jak słyszę syreny to od razu się muszę rozglądać i wpatrywać w lusterka.
  • Odpowiedz
Mam taki sam dzwonek do drzwi jak ten w nowej reklamie Samsunga i też już mnie w-----a. Nawet mój kot się nabiera ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lubiepoziomki: Polowa reklam jest do wywalenia. Naprawdę nie wiem jaka forme manipulacji klientem chcą wykorzystywać, gdy przykladowo raz na miesiąc oglądam telewizje przy śniadaniu, a tam super ultra metody leczenia infekcji grzybiczych odbytu, elegancko pokazana grafika przedstawiająca cały proces analu leczniczego (no dobra, chodziło o palce, a nie du-pe). XD
  • Odpowiedz
Syreny to się zgodzę, ale już zaczynają wykopki robić listę, syrena, miauczenie, piknie, dzwonek....

Hej, nikt nie każe słuchać radia, serio. Ci debile nawet tego nie sprawdzają!

Jest Spotify, są płyty, są mp3 na pendrive. I zero reklam! Uwierzcie mi!
  • Odpowiedz
@JachuPL: Pracowałem kiedyś w wypożyczalni DVD, i robiliśmy sobie żarty z klientów. Mieliśmy dobry zestaw kina domowego w lokalu, witryny na ulicę, film "8 mila" i zapętlona scena ( jak uciekają samochodem po ostrzelaniu z paintball'a ludzi na chodnikach ) Zawsze przy drugim odtworzeniu sceny wszyscy klienci podchodzili lub zerkali w okna. I te rozmowy "coś chyba się stało na osiedlu bo znów przejeżdżają na sygnale..." ( ͡° ͜
  • Odpowiedz