Wpis z mikrobloga

Za umieszczanie syren policyjnych albo ambulansowych w reklamach radiowych powinni karać. Jedziesz sobie do pracy, słyszysz w tle karetkę, chcesz już zjeżdżać, żeby zrobić miejsce do przejazdu aż tu nagle słyszysz:


No szlag człowieka trafia...

#zalesie
  • 84
  • Odpowiedz
@Lubiepoziomki: tak samo w piosence Ganjaman która była katowana do porzygu w eskach i rmfach... przez #!$%@? syreny jako dodatki zawsze mi się wydawało siedzac w samochodzie ze jedzie policja
  • Odpowiedz
@JachuPL: Bo to prawda. Nie wiem, może ja mam jakiś ultrainteligentny słuch... niemniej jednak parę razy zdarzyło mi się słyszeć i rzeczywiście od razu wiedziałem, że to reklama w radiu.
  • Odpowiedz
@JachuPL: Częstotliwość sygnału syren karetek, policji i straży jest tak dobrana, by była słyszalna z jak największej odległości. Niestety obarczone jest to tym, że ciężko nam zlokalizować źródło sygnału.

"Większość alarmów i syren operuje dźwiękiem na poziomie 1-3 kHz, co ma swoje uzasadnienie - ludzkie ucho jest najbardziej wyczulone na dźwięki z tego właśnie zakresu. Ma to także swoją wadę - człowiek nie jest w stanie określić, skąd dobiega dźwięk.
  • Odpowiedz
@Lubiepoziomki: To to nic! NAJGORSZE jest jak w piosence jako "efekt" ktoś zastosuje dźwięk pisku opon przy hamowaniu... Emisja takich utworów powinna być zakazana w radiu.
  • Odpowiedz
Po co słuchacie w trasie ogłupiającego radiowego #!$%@?? Włączcie sobie własne płyty i albumy to nie będzie reklam karetek, kotów, upławów i płonących konarów
  • Odpowiedz
@RatKing: Jeżeli nie widzisz problemu samochodem jeździsz tylko z tatą. Albo po prostu się #!$%@? do różowego. Idiotów od reklam z dźwiękami syren powinni #!$%@?ć prądem.
  • Odpowiedz
@sveq91: Nie widze, jestescie po prostu przewrazliwieni w swoich autach pozyczonych od tatusiow. A powiedz, jak to jest byc taka pipka na drodze, ze na dzwiek syren #!$%@? sie na drzewa i w rowy?
  • Odpowiedz