Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś nie kminił, to zaprezentowana ilustracja pokazuje w jaki sposób goth666 jeździł po innych a tutaj pojawił się na chwilkę i wylądował tam gdzie jego miejsce za te same przewinienia.
PS: Mądremu wystarczą dwa słowa a głupiemu to i referatu mało...
@Robocop666: gdzie wyladowalem typie jak tamten kolo to nie bylem ja xD jak zrobie se nick Duda to tez uwierzysz ze prezydent wpadl? ja przylazlem 4 dni temu tamten 2 dni temu po co mialbym robic multi, ty madry wogole jestes? dalej sie boisz swoj nick podac? zalosny jestes ;]
@Tygrysek666: Zrozum typie, że ja z tobą już zakończyłem, goth666 wróci z odwyku lub phoneix zawita wtedy będziesz miał kompanów do dyskusji.
PS: Ujawnij swój iloraz inteligencji, wtedy ja ujawnię swój nick.
@Hetex82: Spoko spoko, dyskusja otwarta dla każdego a Twoje wypowiedzi jak najbardziej są mile widziane. Pozdro
PS: Masz jakąś zbędną taczkę, bo zwolennika goth666 muszę przewieść do działu z pamiątkami.
@Gekon1234: To nie tygrysek, to po prostu zwykły phoneix, który i tak nie kuma tego co czyta.
Dzięki za info przeczekam kolargola jeszcze a jak będzie jeździł po niewłaściwym gruncie, to założę mu blokadę na koło.
@Tygrysek666: Ups... ten cios musiał zaboleć. i'll be back...
@Gekon1234: No co ty imkowa nie taka głupia żeby każdemu rozdawać, goth666 zakupił EV aby przed nią zaszpanować a tu lipa, bo poszła w tango z zyxem, więc goth zawrócił dokończyć rękodzieło.