Wpis z mikrobloga

@Matiszka: na tym na życie nie zarobi - zwłaszcza że:

- chętnych na stare vhsy jest raczej niewielu
- musi coś tamtemu odpalić żeby chciał się z nim bujać
- ceny za te badziewie też wysokiej nie dostanie ¯\_(ツ)_/¯
@blogger:

-zdziwiłbyś się
-odpala najwyżej petardę nie powiem gdzie, on i jego kolega bujają się wszędzie razem, do łazienki pewnie też
-prawda, ale ilości jakie wystawia są pokaźne i pierdyliard staroci też daje niezłą sumkę
@Matiszka:

-prawda, ale ilości jakie wystawia są pokaźne i pierdyliard staroci też daje niezłą sumkę


może i tak - najbardziej śmiałem się z tego jak mu na tej jego retro grupie wypomnieli że najpierw narzeka że inni sprzedają stare gazety za bezcen, a sam za stare PSXy chciał miliony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oskar wcaaaaale nie jesteś hipokrytą, a pisze to dlatego, bo wiem że to czytasz
@blogger: Nie znasz rynku VHS to się nie wypowiadaj. Konkretne kasety chodzą po kilkaset zł a rekord allegro z przed kilku miesięcy to 7200 za jedną kasetę. Nie mówię, że Oskar ma aż takie rarytasy ale po kilka stówek już mu pojedyncze egzemplarze schodziły. Poza tym efekt masy też daje jakiś hajs.
Jeśli będzie zmuszony wszystko sprzedać to bardzo dobrze. Szkoda by fajne filmy gniły u takiego człowieka ( ͡°
@KryptaVHS: Póki co po historii komentarzy widać że kokosów nie zarobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

chociaż sprzedał kilka kaset powyżej 100 zł - oczywiście po komentarzach widać jego podejście do ludzi :)

Ciemny anioł - Dark Angel - Dolph Lundgren UNIKAT!(7387952894)

"Jakość kopii fatalna, odbiegająca od deklarowanej w opisie. Zakłócenia przez całą długość filmu (sprawdzane na dwóch magnetowidach). Odpowiedź na moją reklamację brzmiała "nie przyjmuje tego roszczenia
@blogger: jakiego dochodu, licznik na jakieś gówna do segi był zatrzymany na 150 zł od jakiegoś miesiąca


@yahoomlody: Ludzie nie są głupi, nawet Brexon przestał się meldować że mu przyśle donejta jak rodzice dadzą kieszonkowe. Bądźmy szczerzy jak chłopak robi zrzuty na sprzęt gry itp i zapowiada że będzie wszystko pokazywał i ogrywał, jest masa gazet i czasopism do pokazania, ma pomysły na nowe odcinki, projekty a później pojawia się