Wpis z mikrobloga

@otacon: Może nie będzie tak źle :-) Po godzinie od aktualizacji bateria nadal ma ten sam poziom.

Przy okazji wczoraj wyszła publiczna beta HydrogenOS czyli alternatywa na rynek chiński dla naszego OxygenOS. Oznacza to, że publiczna beta OxygenOS jest już blisko. Aktualizacje dla HydrogenOS wychodzą przeważnie około tygodnia do dwóch przed naszym OxygenOS.
@Crusio: @otacon: no dobra, skoro koledzy obeznani w sprawie oxygen updater to zapytam.
aktualnie też zainstalowałem, update poszedł także dzięki za info :)

ale dostajecie powiadomienia z tej apki jak tylko wyjdzie nowy soft ?
czy ciągle trzeba śledzić albo wykop albo forum op żeby być na bieżąco i trzeba klikać w apke bo sama nic nie napisze?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Crusio: ja updater uruchomiłem dzisiaj pierwszy raz i poszedł od razu do usunięcia, więc w tym zakresie nie pomogę. W związku z tym że community jest domyślnie instalowany w telefonie, codziennie tam zaglądam i w sumie stamtąd biorę newsy.
Choć dzisiaj to od @Crusio na mirko dowiedziałem się o aktualizacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mjeziersky: Jestem codziennie na forum xda i stąd miałem informacje. Updater to tylko narzędzie do pobrania jak już dany soft wyjdzie. Zważywszy że mam zrobionego roota to odpowiednio konfigurując Updatera pobiera mi zawsze pełną wersję najnowszego romu. Później tylko z poziomu TWRP sobie go #!$%@?.