Wpis z mikrobloga

@sing: to ja się tak zastanawiam... na czym mają dawać te symbole? Jaki polski (a nie produkowany w Polsce) samochód był produkowany w ciągu ostatnich 20 lat?
  • Odpowiedz
ignorancie


@Shatter: oho, już zaczynają się osobiste wycieczki w moim kierunku. Czy niedługo zaskoczysz nas wiadomością, że Morliny to Chińczycy, bo firma Animex została przejęta przez amerykańskie przedsiębiorstwo Smithfield Foods, którego głównym udziałowcem jest WH Group, która to jest notowana na giełdzie w Hongkongu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sing: Naklejenie symbolu na samochodzie to zniewaga? To ponawiam pytanie - na jakich autach można kleić a na jakich nie? Jak ktoś chce świecić jakimikolwiek symbolami - nic mi do tego, niech je daje gdzie chce.


  • Odpowiedz
Mega żałosne, większość tych osób to hipokryci. Mam takiego jednego w pracy - koszulki, breloczki i historyjki. Ale jak jest możliwość #!$%@? rodaka bo złamał „prawo” to pierwszy leci pisać pisma. Gość inteligenty i ma wiedzę ale hipokryta...
  • Odpowiedz
@husky83 a po co w ogóle naklejać na samochód? Kogo to interesuje, że pamiętasz?
Zwłaszcza, że z tym znakiem jeżdżą zazwyczaj sebiksy, które nigdy podręcznika od historii w rękach nie miały. Są dumni z Polski Walczącej, ale w sumie to nie wiedzą konkretnie z czego. Najważniejsze, że Poland strong.
  • Odpowiedz