Wpis z mikrobloga

Zgodnie z art. 212 § 1 kodeksu karnego, na wyraźne żądanie firmy Solaris zmuszeni byliśmy usunąć znalezisko. Firma Solaris swoją prośbę uargumentowała tym, że zamieszczone w znalezisku treści były niezgodne z prawdą, wprowadzały użytkowników w błąd i, bez względu na ich wydźwięk, miały wpływ na wizerunek firmy i narażały ją na utratę wiarygodności. Jednocześnie zostaliśmy zapewnieni, że, w przypadku zainteresowania tematem, firma Solaris chętnie odpowie na pytania naszych użytkowników. Chcąc nie chcąc znalezisko musieliśmy usunąć i niestety nie mamy wpływu na dalsze postępowanie przedstawicieli firmy Solaris.
  • 151
  • Odpowiedz
Przykro mi to pisać, ale wygląda na to, że wykopem kieruje obecnie banda niedorosłych gimnazjalistów, a nie ludzie poważni. Straciłem do was zaufanie dawno temu.

Tylko kasa wam w głowie. A gdzie zadowolenie klienta ? "Nasz kieeent, nasz pannnnnnnnnn", chciałoby się powiedzieć.
  • Odpowiedz
dlaczego każdy na każdym forum czy coś próbuje udawać kogoś niezwykle inteligentnego i elokwentnego? zawsze pozostaje forum dla emerytów. nie mam oczywiście na myśli tego że każdy może pisać takie głupoty jakie tylko mu przyjdą do głowy, ale też bez przesady w drugą stronę.
  • Odpowiedz
@totson: IRC jest zbyt zaawansowany jak na prostą rozmowę. Nie jest obsługiwany przez każdą przeglądarkę co wymagałoby instalacji klienta/wtyczki. Pozwala obcykanym w komendach użytkownikom na nadużycia. Przede wszystkim zaś dzieli społeczność na "boardową" i "realtime". Kwestię uprawnień i moderacji w ogóle pomijam...

Prosty SB w Ajaxie czy czymś wystarczy.
  • Odpowiedz
@msichal: Been there, done that To bez sensu jest - część ludzi, która się udziela na Wykopie nie wejdzie na IRC, część gierojów z IRC nie będzie uczestniczyła w Wykopowym życiu. Powstanie rozwarstwienie na dwie ekipy, które nie będą miały ze sobą wiele - prócz nazwy - wspólnego.
  • Odpowiedz
@msichal: Doświadczenie wyniesione z podobnych przypadków każe mi wierzyć, że nie. Zamiast integracji powstają rozwarstwienia, zwłaszcza w przypadkach gdy ktoś rządzi na "forumowej" części, a na IRCu nie ma specjalnych uprawnień i vice versa.

W przypadku Wykopu - murowane nieporozumienia związane z tym, że ranking jest z dupy wzięty i częstokroć kilkumiesięczni Wykopowicze stoją wyżej w hierarchii niż ludzie, którzy kąpali się w blasku Fanzonuna ;)
  • Odpowiedz
@holii: Po pierwsze, przejście na kanał IRC aby uciec od regulatorów nie różni się niczym od założenia forum i nazwanie go dywizjonem Wykopowych Spadochroniarzy. Po drugie - a co na SB namieszają roboty ? Ocenzurują ewentualnie jawne przeklinanie, flooda powstrzymają i do widzenia.
  • Odpowiedz
No ale shoutbox mamy przecież tutaj? Właśnie na nim rozmawiamy :) Do tego chyba da się zrobić kilka tematycznych. Generalnie brak plusów/minusów paradoksalnie chyba dzwiga poziom dyskusji, jak widzę. W sumie nie jestem pro-IRC w tym wypadku, trzeba by było siedzieć 24/7 i ślepić w monitor
  • Odpowiedz