Wpis z mikrobloga

Zgodnie z art. 212 § 1 kodeksu karnego, na wyraźne żądanie firmy Solaris zmuszeni byliśmy usunąć znalezisko. Firma Solaris swoją prośbę uargumentowała tym, że zamieszczone w znalezisku treści były niezgodne z prawdą, wprowadzały użytkowników w błąd i, bez względu na ich wydźwięk, miały wpływ na wizerunek firmy i narażały ją na utratę wiarygodności. Jednocześnie zostaliśmy zapewnieni, że, w przypadku zainteresowania tematem, firma Solaris chętnie odpowie na pytania naszych użytkowników. Chcąc nie chcąc znalezisko musieliśmy usunąć i niestety nie mamy wpływu na dalsze postępowanie przedstawicieli firmy Solaris.
  • 151
  • Odpowiedz
W ogóle - ciekawi mnie aspekt prawa prasowego i internetowego w PL. Wykop hostuje tylko treści od userów. Zrzeka się odpowiedzialności za to, a i tak uległ. Albo mamy prawo do dupy (100% prawdopodobieństwa) albo Solaris walnął tekstem "Zdejmujecie to albo dawać IP autora, wytoczymy proces".

@Jetrocha

Ziomuś ziomuś - jeśli nie odróżniasz chlebaka od granatów to ciężko być poważnym ^^
  • Odpowiedz
Następne pismo od Solarisa będzie nakazywało usunięcie całego portalu Wykop, jako że ta akcja na pewno zwolenników im nie przysporzyła, a wręcz przeciwnie.
  • Odpowiedz
E mam gdzieś tą sprawę solarisa bo jak ktoś już napisał wykop uległ a dla mnie poległ, ale mam bardziej ważne pytanie

Jaki jest jeśli jest Adres ip i port serwera Wolfenstein:ET tego wykopowego ?
  • Odpowiedz
@MajkiFajki: nie bede odpowiadal na twoje zaczepki, bo dyskusja z toba sie mija z celem…

@Toxicity: ja juz sie niczego nie spodziewam, szkoda tylko, jak szybko i w jakim stylu mozna #!$%@? taki fajny portal. a o bieganiu bialkow czy innych to mogles sobie darowac. Jak ktos nie ma jaj to nic nie pomaga. Mnie tak na dobra sprawe to #!$%@?, czy to znalezisko zostalo skasowane, czy nie.
  • Odpowiedz
@Liliah: Dziękuje jeszcze raz, dosłownie buty bym mógł całować, ciągle zapominam o grupach i żeby tam przeszukać, co choróbsko robi z człowiekiem :)

masz dożywotniego plusa ;) u mnie

byłem blisko hasła wpisałem wykop i wykopk**** ;)
  • Odpowiedz
Może... Naraził sie ;)

A teraz bonus: Kto pamięta jak sie nazywał ten gruby koleś z wysp jakby Hawajskich lub coś w ten deseń, co był taki wesoły i miał ukulele i tak ładnie śpiewał? Zmarł na zawał serca przez otyłość... Pomoże mi ktoś? ;p
  • Odpowiedz