Wpis z mikrobloga

  • 2481
Mircy, jestem z #rozowypasek na rodzinnym spotkaniu. O 10:00 jest msza, ja jako #ateista nie chodzę do kościoła, i nie mam zamiaru robić wyjątku. Czuję że będzie imba bo niektórzy są wręcz fanatyczni jeśli chodzi o ten klub rybacki( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolejna sprawa, różowa też nie chodzi I nie chce iść. Więc jeśli to powie to będzie armagedon. Żyjemy w kraju w którym dorosłe osoby odczuwają dyskomfort psychiczny i obawy wobec swojej rodziny, Która wierzy w Pana na chmurce I na siłę wciska to innym osobom( ͡° ʖ̯ ͡°)

Każdego plusujacego zawolam co się odwali I jak przebiegnie te starcie. Trzymajcie kciuki żeby różowa nie wymiekla ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#katolicyzm #gimbokatolicyzm #wiara #ateizm #zwiazki #zwiazki I trochę #gimboateizm
  • 177
@Ataxia ojciec mojej siostry też jest niewierzący, raczej nie bywał w kościele, ale jak był chrzest siostry to poszedł do kościoła i w nim był na mszy, nawet siedział w pierwszej ławce i mimo że nie wiedział jak się zachować to robił to co pozostali wierni.
I nie robił z tego problemu. Po prostu tak wypadało, matka i reszta rodziny chcieli ochrzcić siostrę, więc się dostosował. I jakoś nic mu się nie
niewiem ale jak idziesz do kogoś w gości to szanujesz jego tradycję ja bym poszedł

@Mirekzkolega:
A jak odwiedzisz znajomych muzułmanów, to pójdziesz z nimi beczeć do meczetu?