Wpis z mikrobloga

  • 2481
Mircy, jestem z #rozowypasek na rodzinnym spotkaniu. O 10:00 jest msza, ja jako #ateista nie chodzę do kościoła, i nie mam zamiaru robić wyjątku. Czuję że będzie imba bo niektórzy są wręcz fanatyczni jeśli chodzi o ten klub rybacki( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolejna sprawa, różowa też nie chodzi I nie chce iść. Więc jeśli to powie to będzie armagedon. Żyjemy w kraju w którym dorosłe osoby odczuwają dyskomfort psychiczny i obawy wobec swojej rodziny, Która wierzy w Pana na chmurce I na siłę wciska to innym osobom( ͡° ʖ̯ ͡°)

Każdego plusujacego zawolam co się odwali I jak przebiegnie te starcie. Trzymajcie kciuki żeby różowa nie wymiekla ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#katolicyzm #gimbokatolicyzm #wiara #ateizm #zwiazki #zwiazki I trochę #gimboateizm
  • 177
  • Odpowiedz
chrześcijaństwa, a rozwojem białego człowieka to niestety nie czuję się na siłach żeby CI to wszystko tłumaczyć


@Wiejski_inteligent: widzę, ale to co ty robisz to tylko spekulacje. W historii świata był okres kiedy to muzułmanie głównie zajmowali się nauką. To też spekulacje ale możliwe że gdyby nie wojny religijne to bylibyśmy bardziej rozwinięci niż jesteśmy teraz
  • Odpowiedz
#!$%@?, a jak pojedziesz na egzotyczną wycieczkę to wszystkie świątynie i inne tadż machale oblecisz i przy każdym posągu Buddy się będziesz brandzlował i zdjęcia na fejsa wrzucał... Ogólnie jesteś większym betonem mentalnym niż wszyscy w tym kościele będą razem wzięci więc nie masz co się ci bać i raczej jakis duch święty też nie wyskoczy za ołtarza i cię nie ochrzci siłą...


@Brunner: to niezłe masz urojenia, uczestniczenie w
  • Odpowiedz
@kupczyk: rób jak chcesz, ale nie informuj jaki to jesteś niezależny bo ludzi gówno obchodzi twoje przekonanie, tak samo jak ich gówno obchodzi czy ty uważasz że ich wiara jest sensowna. Nie chcesz, nie idź, tyle.
To tak samo jak z homoseksualizmem, niech każdy się rucha w dupe jak chce, tylko niech mi na każdym kroku o tym nie opowiada.
  • Odpowiedz
@infamouSs: Ale jak motorniczy z Poznaniu odmawiał prowadzenia tramwaju bo była na nim tęczowa flaga to mu biliście brawo jaki to bohater XD Hipokryzja katolstwa nie zna granic
  • Odpowiedz
Która wierzy w Pana na chmurce I na siłę wciska to innym osobom


@Ataxia: Pan na chmurce nie istnieje. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Istnieje rzeczywistość nasza, zamknięta, wygenerowana wewnątrz złożonego układu komputerowego - symulacja wszechświata, a jej twórcę niektórzy nazywają Bogiem. Nic - to nie może istnieć, bo nawet pustka jest czymś. Ateizm jest więc błędny, bo zakłada, że nie ma kreatora. Otchłań natomiast, to dane,
  • Odpowiedz