Wpis z mikrobloga

  • 2481
Mircy, jestem z #rozowypasek na rodzinnym spotkaniu. O 10:00 jest msza, ja jako #ateista nie chodzę do kościoła, i nie mam zamiaru robić wyjątku. Czuję że będzie imba bo niektórzy są wręcz fanatyczni jeśli chodzi o ten klub rybacki( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolejna sprawa, różowa też nie chodzi I nie chce iść. Więc jeśli to powie to będzie armagedon. Żyjemy w kraju w którym dorosłe osoby odczuwają dyskomfort psychiczny i obawy wobec swojej rodziny, Która wierzy w Pana na chmurce I na siłę wciska to innym osobom( ͡° ʖ̯ ͡°)

Każdego plusujacego zawolam co się odwali I jak przebiegnie te starcie. Trzymajcie kciuki żeby różowa nie wymiekla ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#katolicyzm #gimbokatolicyzm #wiara #ateizm #zwiazki #zwiazki I trochę #gimboateizm
  • 177
  • Odpowiedz
Ile ty masz lat? 10? Jak nie chcesz iść to nie idziesz. A nie co weekend jakieś płakanie na wykopie że ja nie chcę iść a oni mi każą. Ja #!$%@?ę


@KaloryfeR: a skąd wiesz jaką on ma rodzinę? Jakby to było dla niego takie proste to by się nie żalił na wykopie. Może boi się odsunięcia i wykluczenia z rodziny
  • Odpowiedz
@Ataxia najbardziej mnie śmieszą ci którzy koniecznie muszę przyjść na mirko i się pochwalić, jacy to oni są ateiści i jak będą dzisiaj dzielnie walczyć z rodziną by nie iść do kościoła. Mentalność gimbusa.
  • Odpowiedz
tą samą drogą poszła cała Europa.


@Wiejski_inteligent: tą samą xDDDD tak bo wcale nikt siłą nie chrystianizował choćby takiej Polski hmm, a Krzyżacy to tam poszli o tak bez celu xD

Pierwsi chrześcijanie złożyli olbrzymią ofiarę ze swoje cierpienia, żeby móc wyznawać swoją
  • Odpowiedz
fajne spędzanie czasu z rodziną, przez godzinę nikt nie odzywa się do siebioe nawet nie spojrzy xDDD

@Piottix: Jakby zaproponiwali wyjście do kina albo do teatru, to zareagowałbyś tak samo?
Z partnerką też nie chodzicie do kina, bo wolicie spędzić czas razem? XD
  • Odpowiedz
najbardziej mnie śmieszą ci którzy koniecznie muszę przyjść na mirko i się pochwalić, jacy to oni są ateiści i jak będą dzisiaj dzielnie walczyć z rodziną by nie iść do kościoła. Mentalność gimbusa


@crest: a mnie najbardziej bawią rodziny które zmuszają dorosłych ludzi do modlenia się do jakiegoś dziadka w chmurach
  • Odpowiedz
Jakby zaproponiwali wyjście do kina albo do teatru, to zareagowałbyś tak samo?

Z partnerką też nie chodzicie do kina, bo wolicie spędzić czas razem? XD


@GoodPain: to fajnie by oglądać jeden i ten sam nudny film co tydzień, xD. Do tego robisz to co ci każe jakiś pan w sukience, teraz wstań teraz klęcz, masz ciastko w nagrodę, teraz znaki ręką brawo do domu. SUPER SEANS FILMOWY xDD
  • Odpowiedz
może on to robi z szacunku do katolików, nie che im przeszkadzać

@Piottix: Nie zaklinajcie rzeczywistości. Z wpisu ewidentnie bije, że robi to dla inby, dla wywołania afery. Niskie i żałosne pobudki
  • Odpowiedz
  • 0
@Ataxia Jak chcesz to idź jak nie to nie idź, ale po #!$%@? nam o tym piszesz ?? Niedługo tacy jak ty będą tutaj opisywać swoje dylematy na temat czy pójść do kibla się wystać teraz czy jeszcze chwilkę potrzymać, ja #!$%@?ę zaśmiecacie ten portal swoimi wpisamy
  • Odpowiedz
Z wpisu ewidentnie bije, że robi to dla inby


@GoodPain: to chyba widzisz przez jakieś ściany, op napisał że czuje że będzie imba bo to fanatyczni wyznawcy

Ciekawe czy jakby op przeszedł na islam i rodzina zatrzymałaby się u niego to czy wszyscy by z nim poszli do meczetu bo wypada
  • Odpowiedz
@Piottix: Odniosłem się do stwierdzenia:

fajne spędzanie czasu z rodziną, przez godzinę nikt nie odzywa się do siebioe nawet nie spojrzy

Tak samo jak w teatrze i w kinie. Nikt się do nikogo nie odezwie, nikt się na nikogo nie spojrzy.

Nie porównywałem kościoła i teatru w kontekście rozrywki, a w kontekście interakcji z osobami, z którymi
  • Odpowiedz
@Ataxia: #!$%@?, a jak pojedziesz na egzotyczną wycieczkę to wszystkie świątynie i inne tadż machale oblecisz i przy każdym posągu Buddy się będziesz brandzlował i zdjęcia na fejsa wrzucał... Ogólnie jesteś większym betonem mentalnym niż wszyscy w tym kościele będą razem wzięci więc nie masz co się ci bać i raczej jakis duch święty też nie wyskoczy za ołtarza i cię nie ochrzci siłą...

  • Odpowiedz
@Piottix: Porównujesz chrześcijan, którzy byli prześladowani przez pierwsze stulecia istnienia swojej wiary (czytałeś Quo Vadis?) do muzułmanów, którzy pod wodzą założyciela swojej religii ruszyli na podbój świata? Jeżeli zaś nie widzisz korelacji między ideami chrześcijaństwa, a rozwojem białego człowieka to niestety nie czuję się na siłach żeby CI to wszystko tłumaczyć, bo w sumie też nie mam po co.
  • Odpowiedz