Wpis z mikrobloga

  • 2481
Mircy, jestem z #rozowypasek na rodzinnym spotkaniu. O 10:00 jest msza, ja jako #ateista nie chodzę do kościoła, i nie mam zamiaru robić wyjątku. Czuję że będzie imba bo niektórzy są wręcz fanatyczni jeśli chodzi o ten klub rybacki( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolejna sprawa, różowa też nie chodzi I nie chce iść. Więc jeśli to powie to będzie armagedon. Żyjemy w kraju w którym dorosłe osoby odczuwają dyskomfort psychiczny i obawy wobec swojej rodziny, Która wierzy w Pana na chmurce I na siłę wciska to innym osobom( ͡° ʖ̯ ͡°)

Każdego plusujacego zawolam co się odwali I jak przebiegnie te starcie. Trzymajcie kciuki żeby różowa nie wymiekla ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#katolicyzm #gimbokatolicyzm #wiara #ateizm #zwiazki #zwiazki I trochę #gimboateizm
  • 177
  • Odpowiedz
@Ataxia: cóż za buntownicza i stanowcza postawa. szacuneczek ;o problem wielki pójść, posiedzieć niecałą godzinę tylko i wyłącznie ze względu na rodzinke, bo jestem ateistom WSZYSCY SŁYSZELI? moja noga w tym miejscu nie postanie, bo to jest niezgodne z moimi ATEISTYCZNYMI przekonaniami. kiedyś dorośniesz. albo i nie, nie zazdraszczam rodzince.
  • Odpowiedz
  • 10
@Ataxia będzie tak: opuscisz głowę, pójdziesz do tego kościoła i będziesz miał godzinę na wymyślenie jakiejś historii która nam opowiesz
  • Odpowiedz
Jak można kogoś zmuszać do wyznawania swojej wiary (,) Powiedzcie, że wy jesteście z odłamu FSM i nie ma waszych świątyń w okolicy
  • Odpowiedz
@Ataxia: wy się słyszycie? OP ma takie, a nie inne przekonania a rady w stylu "idz posiedź godzinkę" brzmią co najmniej niedorzecznie XD

ty no nie lubię XYX, mdli mnie po tyn, boli żołądek

zjedz i uszanuj


a gdzie szacunek dla opa?
  • Odpowiedz
@Ataxia: o gościu, ja parę dni temu chwaliłem się na wykopie że mam spoko rodzinkę co mnie nie zmusza do tych zabobonów. Ale ja to chyba mam tak że jak się czymś chwalę to się to robi na odwrót, 2 dni temu matka mi awanturę zrobiła bo nie chcę iść na msze za kogoś kto umarł zanim się urodziłem i dalej jest inba, już 3 dzień ( ͡° ʖ
  • Odpowiedz
@Ataxia: kurde ja nie chodzę do kościoła, nikt nie ma o to pretensji (w domu jestem zawsze w święta). Mama tylko po powrocie mówi, ze się za mnie pomodlila xd współczuje
  • Odpowiedz
@Ataxia: ja chromole, wy gimboateiście to macie problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dorośli ludzie takie sprawy załatwiają jak dorośli ludzie a nie jak dzieci. Nie czaj się po kątach ze swoim różowym tylko powiedz rodzinie jak wygląda sytuacja i już. Wy jesteście albo niesamodzielni albo upośledzeni intelektualnie (co mogło by się zgadzać - dorosły płacze, że musi z żoną/kobitą iść na spotkanie kółka rybackiego xDDDDDDDDD).
  • Odpowiedz
@Ataxia twoja różowa przez tyle lat nie mogła powiedzieć rodzinie że jest niewierząca? I nie mogła powiedzieć jak człowiek wcześniej że i ty nie jestes, żeby nie było tej inby na imprezie rodzinnej? Ile wy macie lat po 12?
  • Odpowiedz
@Ataxia: ale wy wszyscy macie #!$%@?. Żeby robić inbe z takiego powodu. Niedojrzałość, nie zrozumienie intencji rodziny, kreowanie negatywnych emocji, błędne priorytety - tak mógłby opisać Wasza postawę.
  • Odpowiedz