Wpis z mikrobloga

Przypuśćmy, że wzrost ma znaczenie (morda=wszystko, ale niektórzy wyznają teorię wzrostową, zamiast pogodzić się z prawdą o mordzie) i różowe lecą na dryblasów. Co mi po 192cm, skoro jestem upośledzony społecznie. Mam niby tego social skilla, ale nie umiem obchodzić się z różowymi. Nie wiem o czym z nimi gadać podczas podrywu, bo przez całe swoje życie byłem odtrącany. Raz tylko jedna poszła ze mną do łóżka, ale sam ją upiłem, więc miała zaburzoną percepcję. Straciłem najlepszy okres na zdobywanie różowych, a wiadomo, że nieodpalany przez długi okres samochód zaczyna się psuć. Nawet gdybym jakimś cudem zawłaszczył jakąś lochę to nie wiedziałbym jak się za nią zabrać i rzuciłaby mnie pod byle pretekstem. p0lki mają kije w dupach, to też nie ułatwia sprawy. Trzeba usunąć socjalizm i jego skutki, wtedy może coś się poprawi.

#anonimowemirkowyznania #przegryw #tinder #tfwnogf #seks #zwiazki #podrywajzwykopem #rozwojosobistyznormikami #psychologia #psychiatria #divyzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow #mirekszukazony #wychodzimyzprzegrywu #tfwnogf #polityka ##!$%@?
p.....0 - Przypuśćmy, że wzrost ma znaczenie (morda=wszystko, ale niektórzy wyznają t...

źródło: comment_Zy4msteqMdFYqJwrPhVe73RFFrXJFwyP.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz