Wpis z mikrobloga

Mircy #afera
Przyjechałem dziś na spotkanie biznesowe w #warszawa byłem już prawie spóźniony wiec spod dworca wziąłem #taxizlotowa jak się później okazało paragon który mi dał jest niefiskalny a sam zobaczyłem to po fakcie bo myślałem tylko o tym żeby się nie spóźnić na prezentacje, mircy jak można tego #!$%@? ukarać? Nie chodzi o kasę a o fakt! #pracbaza #prawo

TRANS TADEUSZ GÓRECKI 01-882 WARSZAWA
NIP: 118-198-71-62
Numer rejestracyjny WI6266W
Pobierz brzozowy-dziadek - Mircy #afera 
Przyjechałem dziś na spotkanie biznesowe w #Warszawa...
źródło: comment_6CPjA89cbFw26kFLVJxqTSzGI0bGn4PI.jpg
  • 20
@brzozowy-dziadek: może na ryczałcie jeździ, to nie ma obowiązku wystawiania fiskalnego, natomiast jeśli uważasz że jest coś nie tak to możesz nim się posługiwać jako dowodem odbycia usługi
@brzozowy-dziadek: Paragon niefiskalny należy zaksięgować jedynie dla celów PIT do 13 kolumny w KPiR, jeżeli nie był rozliczany w druku rozliczenia delegacji

Jedynie VATu sobie nie odliczysz
@brzozowy-dziadek: na zdjeciu jest paragon niefiskalny a ja sie pytam o to czy masz dowod na to co napisales czyli "nie wydal mi paragonu fiskalnego". Analogicznie zdjecie kobiety nie jest dowodem na to ze mezczyzni nie istnieja.
@brzozowy-dziadek: wiec nie masz praktycznie zadnych nawet najmniejszych mozliwosci na:
1. udupienie goscia
2. obronienie sie od zarzutow z jego strony
3. bycie potraktowanym powaznie przez jakiekolwiek sluzby gdybys chcial cos zglosic.