Wpis z mikrobloga

@NooB1980: kontaktuj się z Radkiem nie ze mną, ja powiedziałem, mi wierzyć nikt nie musi, on zapewne udostępni Ci wszystkie swoje wyniki badań diagnostycznych z ostatnich lat. Nie rozumiem tego prześmiewczego tonu wypowiedzi, Dietetyk New Age ? Opierający się o rekomendacje i badania naukowe, które w pewnych wypadkach mają już swoje lata i raczej nie są ''new age'' ? (tutaj zaznaczę tylko, że rok badania nie ma znaczenia jeśli metodologia była
@filip-gluszek: Nie interesuja mnie diety LCHF, gdzie nie mozna jesc >100g Ww lol. U mnie na LCHF mozna jesc 100-250g Ww zaleznie od zapotrzebowania energetycznego i dyscypliny sportu. Nie interesuja mnie diety lchf, gdzie pije sie oliwe, je awokado, orzechy, mct i inne badziewa, gdzie je sie mnostwo warzyw i bialka itp. Proponuje o ile beda chetni 5-10 osobowe grupe chetnych, ktorzy chca sie odchudzic lub poprawic swoje wyniki w bieganiu,
Nie, to znaczy ze nie schodzi z bomby i nadmiar testosteronu robi za niego robotę.


@Estetykatopodstawa: Widzę, że mamy do czynienia z ekspertem. Czyli dieta nie ma wpływu na trening i rozwój tkanki mięśniowej? A może uważasz, że testosteron a nie białko jest budulcem mięśni?
@Estetykatopodstawa: Dyskusja skończyła się w momencie, w którym stwierdziłeś, że dieta bezmięsna nie ma związku ze zbudowaną masą mięśniową u osoby ze zdjęcia.

Ciebie białko roślinne, w diecie weganskiego kulturysty nie jest równie dobre jak białko zwierzęce.


Nie odróżniasz zawartości białka w różnych produktach od jego jakości. Ta rozmowa naprawdę nie ma sensu. Nawiasem mówiąc nie widzę sensu bronić tez, które mi zarzucasz, a których nigdzie nie wypowiedziałem. Na przyszłość czytaj
Dyskusja skończyła się w momencie, w którym stwierdziłeś, że dieta bezmięsna nie ma związku ze zbudowaną masą mięśniową u osoby ze zdjęcia.


@Logytaze: Gdzie tak stwierdziłem, konkretne wskazanie słów.

Nie odróżniasz zawartości białka w różnych produktach od jego jakości. Ta rozmowa naprawdę nie ma sensu.


A patrzyłeś kiedyś na badania białka roślinnego wybieranego przez osoby będące "wegańskimi kulturystystami" ?
Wybieraja te o zbliżonym aminogramie do zwierzęcego. Więć naprawdę skończ.
Gdzie tak stwierdziłem, konkretne wskazanie słów.


@Estetykatopodstawa: Użytkownik @efilista napisał, że mięso nie jest obowiązkowe w procesie budowy tkanki mięśniowej. Twoja wypowiedź:

Nie, to znaczy ze nie schodzi z bomby i nadmiar testosteronu robi za niego robotę.


Jeśli masz problem z czytaniem, gramatyką tudzież logicznym myśleniem to ci wyjaśnię - zaprzeczyłeś jakby dieta miała związek z treningiem i powiedziałeś, że za rozwój mięśni odpowiada nadmiar testosteronu.

Wybieraja te o zbliżonym aminogramie
@Logytaze: Ale moja odpowiedz dotyczyła 1 postu, a konkretniej: "postuję do czego można dojść na diecie 100% roślinnej"
On do tego na tej diecie nie doszedł. Doszedł na diecie mięsnej, którą przez lata stosował.
Dodatkowo trzeba tutaj zaznaczyć że jest na bombie i to sterydy robią za niego robotę.
Pokaż mi jednego naturalnego kulturyste który je od początku swojej przygody z siłownią chwasty to wtedy będziesz mógł pisać to co piszesz.