Wpis z mikrobloga

Dzisiaj odebrałem paczke od DPD, w której był telefon naprawiony przez serwis. Szanowny kurier zadzwonił i poprosił, żebym wyszedł, bo stoi dwa domy dalej. Podszedłem, przywitałem się i grzecznie czekałem, aż skończy obsługiwać klientkę, która już tam była. Gdy odeszła, pierwsze o co spytałem, to czy muszę coś podpisać. Otrzymałem odpowiedź, że nie. Potem spytałem, czy mogę obejrzeć najpierw paczkę... również nie, najpierw trzeba zapłacić (przesyłka pobraniowa). Tak więc zapłaciłem, kurier wydał mi pieniądze, przy nim otworzyłem paczkę, spytał czy wszystko ok, odpowiedziałem twierdząco, pożegnaliśmy się i wróciłem do domu. Teraz dostalem wiadomość, widać w załączniku. Zadzwoniłem na ten nr i tenże Pan usiłuje mi wmówić, że okradłem kuriera nie płacąc mu, oraz że widać na kamerze jak oglądam paczkę, po czym odchodzę... Ciekawe czemu pozwolił mi tenże kurier tak po prostu sobie odejść, ani nie wrócił się w ciągu dnia, albo zaraz po tym zdarzeniu... :) Takiego chamstwa jeszcze nie widziałem. Ciekawe czy na nagraniu słychać, jak pytam o podpis, oraz jak płacę i otrzymuję resztę. Mirasy, bardzo proszę o rozgłos, nie dajcie się wrobić jak ja tym #!$%@?. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się ostatecznie skończy, ale nigdy nic nie wiadomo... jutro rano ten kurier ma u mnie być w celu rozwiązania sprawy. Także nagłośniajcie i nie dajcie się #!$%@?ć kurierom-sebixom!
#dpd #kurier #zlodzieje #oszukujo #januszebiznesu #janusze #afera
Pobierz
źródło: comment_uWK9X56EPrepgEz8gJkSU9Mi7ZNpXNUL.jpg
  • 293
@adameqq: Niczym się nie przejmuj. Takie moje zdanie. Skoro mu faktycznie zapłaciłeś to sumienie masz czyste. A prawnie to mogą Ci skoczyć bo skoro kurier dał Ci paczkę pobraniową to jego obowiązkiem jest wziąć należność. Przecież go nie pobiłeś, nie uciekłeś. A z podpisami to tak faktycznie jest często u kurierów że mówią że nie trzeba. Raz chcą raz nie chcę. Nie wiem na czym to polega. Akurat dziś też mam
@adameqq z policja to chodzi o tyle, ze jak zglosisz pierwszy to w razie czego jestes troche na wygranej pozycji, ze straszyli Cie i zglosiles. Jak DPD nie odpowie Ci szybko, to ja bym podjechal i zglosil dla swietego spokoju. Chociaz tutaj spodziewam sie upomnienia dyscyplinarnego pracownika przez dpd. Janusz kurierow Ci sie trafil, chcial dorobic ;)
@adameqq: jak bylo za pobraniem, to nie miał prawa wydać Ci tej paczki ani pozwolić otwierać jej przed otrzymaniem pieniędzy. To winakwestia kuriera. Nie bój sięsądu ani, Policji. Ew. Ta babeczka co odbierała paczkę przed Tobą niech idzie na świadka :) i postrasz ich grożeniem Tobie i falszywym zawiadomieniu na Policji!
Kocham patrzeć jak taki Sebix próbuje napisać wiadomość ładnie i poprawnie po polsku, tak jakby było to pismo od firmy... A potem wychodzi coś takiego jak w tych smsach xD.