Wpis z mikrobloga

Tldr : 12 lat temu oszukałem sklep z grami że chce przetestowac gre wrocilem do domu zrobiłem obraz płyty i nagrałem na płyte za 1,50zł odniosłem i powiedziałem ze mi sie nie podoba
xD

Rok 2006
Kupuje pierwszego xboxa i go przerabiam chipem Aladin xD czy jakos tak. (mialem wtedy internet i predkosc 128kbs. Nie bylo mowy o Sciaganiu gier chyba ze komp byl odpalony 24/7 bo np gre star wars kotor sciagalem kiedys 8 dni bez przerwy xD
Jakis kolo otworzyl sklep z grami (sprzedawał podróby po 70ziko ale miał praktycznie wszystkie gry i mozna było zamowic gre na zamowienie)
Mi sie zachciało gta wiec poszedłem ale nie miałem kasy ,brat mi pokazał program A-----l 120% xD Wpadłem na pomysł zeby zrobic obraz płyty i nagrac na nowo. Tak też zrobiłem. Powiedziałem ze chce zobaczyc czy mi gra działa bo mam naped zepsuty i przyjde za 15minuy.w domu zdazyłem zrobic obraz płyty i wrzucic na dysk xD Wróciłem i powiedziałem że jednak nie działa smiejac sie pod nosem jaki to ja chytry xDDF wtedy czułem sie zajebiscie ale teraz to wiem ze to była kradziez i polactwo xD Ale za to jakie gta było zajebiste ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#takbylo #chwalesie #zalesie #gorzkiezale #xbox #gry
m.....3 - Tldr : 12 lat temu oszukałem sklep z grami że chce przetestowac gre wrocile...

źródło: comment_NASwgG91KZVYHAOQG6Eyrw2zDOJZg9lH.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dr_Klotz: jakie przekręty? W opakowanie złotej piątki wkładało się „płytkę” z 9999in1 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ? Pytam serio, żeby nie było, że się nabijam czy coś.
  • Odpowiedz
@marihlana123: a na stadionie X-lecia od ruskich gry i filmy dostępne jeszcze przed premierą. Całe stragany tego mieli "na koronie", ciężko było się zdecydować ()
  • Odpowiedz
@xtedek: No normalnie, nie wiem gdzie widzisz tutaj problem. Miałem problem z iksami dupiksami #pdk od kiedy się pojawiły. Później było już tylko gorzej xD Nie potrzebowałem tego żeby ingerować w hardware czy software, do śmiesznego HTML też mi to nie było potrzebne zbytnio.
Takich Matich, którzy umieją klikać w komputer jak ja, jest na pęczki. Nie miałem po co iść w kierunku IT, jeśli problem sprawiała mi
  • Odpowiedz
@ZbrodniarzWojenny
Byłaby, ale nie taka jak np. Na politechnice. Idź na kierunek IT na np. Uczelnię ekonomiczną, oni nie mają takich wymagań jak polibuda. Oczywiście że będziesz musiał przysiąść do matmy, bo nie ma zmiłuj, sorry. Ja jestem po rozszerzonym humanie w LO i kierunku informatycznym na studiach. Teraz jest naprawdę dobrze, mam 29 na karku. Idź do IT jak chcesz żyć na dobrym poziomie w tym kraju.
  • Odpowiedz