Wpis z mikrobloga

Tldr : 12 lat temu oszukałem sklep z grami że chce przetestowac gre wrocilem do domu zrobiłem obraz płyty i nagrałem na płyte za 1,50zł odniosłem i powiedziałem ze mi sie nie podoba
xD

Rok 2006
Kupuje pierwszego xboxa i go przerabiam chipem Aladin xD czy jakos tak. (mialem wtedy internet i predkosc 128kbs. Nie bylo mowy o Sciaganiu gier chyba ze komp byl odpalony 24/7 bo np gre star wars kotor sciagalem kiedys 8 dni bez przerwy xD
Jakis kolo otworzyl sklep z grami (sprzedawał podróby po 70ziko ale miał praktycznie wszystkie gry i mozna było zamowic gre na zamowienie)
Mi sie zachciało gta wiec poszedłem ale nie miałem kasy ,brat mi pokazał program Alkohol 120% xD Wpadłem na pomysł zeby zrobic obraz płyty i nagrac na nowo. Tak też zrobiłem. Powiedziałem ze chce zobaczyc czy mi gra działa bo mam naped zepsuty i przyjde za 15minuy.w domu zdazyłem zrobic obraz płyty i wrzucic na dysk xD Wróciłem i powiedziałem że jednak nie działa smiejac sie pod nosem jaki to ja chytry xDDF wtedy czułem sie zajebiscie ale teraz to wiem ze to była kradziez i polactwo xD Ale za to jakie gta było zajebiste ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#takbylo #chwalesie #zalesie #gorzkiezale #xbox #gry
Pobierz m.....3 - Tldr : 12 lat temu oszukałem sklep z grami że chce przetestowac gre wrocile...
źródło: comment_NASwgG91KZVYHAOQG6Eyrw2zDOJZg9lH.jpg
  • 56
@Myszonitsu: to uczucie gdy dla robaka to wszystko polactwo. polak chrystus narodow, nawet piractwo wymyslil no bo tylko on byl tak pomyslowy i chytry zeby gry nielegalnie kopiowac XD

nie no w sumie to pewnie polak wymyslil "gielde komputerowa" bo wszedzie indziej to sie nazywalo copy party i kopiowalo sie wszystkim za darmo a w polsce janusze oczywiscie za pieniadze no bo co robaku biedaku za darmo mam ci dac? XD