Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Myslicie ze jestescie nieudacznikami? To przeczytajcie moja hostorie. Kilka lat temu dostalem spadku dom po dziadkach. A ze gielda dobrze sie wowczas miala to nic sie nie zastanawiajac sprzedalem go i zaczalem bawic sie w akcje. Dom poszedl za 480k, a ze akurat skonczylem to wynajalem sobie male mieszkanie i zajalem sie "inwestowaniem" na powaznie. Zylem ze spadku. W tydzien moja kasa skurczyla sie do 440k zl. Gdybym zaczekal wyszeldnym na plus ale z poczatku sie zawsze panikuje. I tak siedzialem calymi dniami przed kompem i kupowalem co popadnie. Dopiero po jakims czasie uswiadomilem sobie ze nie mam pojecia co robie. Po 3 latach na koncie zostalo 200k. Wtedy postanowilem postawic wszystko na jedna karte - zainwestowalem wszystko w akcje hawe i czekalem czekalem czekalem - wahania kursu byly spore, czasami plus 10% na dzien, a kto nie ryzykuje nie pije szampana. W moim przypadku akcje poleciali w ciagu kilku nastepnych lat z 3zl na 30 groszy, a spolke wywalil z gieldy... W 7 lat stracilem pol miliona zlotych. Z wynajmowanego mieszkania zrezygnowalem i wyemigrowalem do uk. Dzis wynajmuje pokoj razem z innymi nieudacznikami zyciowymi i przerzucam pudelka z platkami sniadaniowymi na linii produkcyjnej. Zaluje ze gdy dostalem spadek nie bylo kryptowalut - wtedy pewnie rozwalilbym wszystko w dwa tygodnie i wczesniej mialbym spokoj. Jesli moge Wam cos doradzic - nie inwestujcie jesli nie macie o czyms pojecia. A juz wogole nie czytajcie porad i rekomendacji na roznych forach - tam siedza takie same patalachy jak ja... #inwestycje #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 37
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie jesteś nieudacznikiem tylko partaczem, a to co innego. Nieudacznicy nie dostają w spadku po dziadkach domu wartego pół miliona.Nieudacznik który jednak jakimś cudem dostałby taki dom, byłby cholernie ostrożny robiąc z nim cokolwiek i prawdopodobnie nie #!$%@?łby spray tak jak ty to zrobiłeś tylko żyłby z tej kasy przez najbliższe 20 lat swoim ascetycznym, nieudacznickim, ale ostrożnym życiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)