Wpis z mikrobloga

Wczoraj się śmialiśmy, że Polacy uważają, że 3500zł to bogactwo
Dzisiaj wykopki same wykopują artykuł, że babka POJECHAŁA NA WAKACJE DO CHORWACJI, bo uważają, że to pławienie się w luksusie XDDDDDDDDDDDDDDDD
https://www.wykop.pl/link/4452599/nie-ma-biedy-rozesmiana-hartwich-pozdrawia-z-tropikow/
K---a na ten naród nie ma lekarstwa już, wakacje od 1000zł/os i to jest bogactwo xD Jeszcze powiedzcie, że olinkluziw to szczyt marzeń wakacyjnych.

Poza tym pozdrawiam hieny z Newsweb, widać, że poszedł przelew na zrujnowanie życia kobiecie

#neuropa #bekazpisu #bekazwyborcowpisu #niezaleznemedia #urojeniaprawakoidalne #tysiacurojenniezaleznychmediow
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reepo: Tu nie jest problem w tym, że ktoś pojechał do Chorwacji, problem jest w tym, że pojechała tam osoba, która przez pare tygodni próbowała nam wmówić,że jej jedynym źródłem dochodu z racji tego, że musi być przy synu non stop są pieniądze od państwa i że te pieniądze nie starczają jej na podstawowe potrzeby.W takiej sytuacji jej podóż do Chorwacji wygląda trochę groteskowo prawda?
Żeby nie było państwo powinno
  • Odpowiedz
0

@pejczi: chocby w tym że nie możesz spac gdziekolwiek, tylko w przystosowanym do przyjęcia niepełnosprawnych miejscu, no chyba że bedziesz nosił na plecach tego człowieka a wózek nosi matka. Poza tym na pewno on ma dodatkowe wymagania pielęgnacyjne.

Ale wiesz, że jest coś takiego jak winda? lub po prostu szukasz pokoju na parterze.

Jeśli to są specjalne miejsca do przyjmowania niepełnosprawnych to jest
  • Odpowiedz
@Reepo: To samo było z tą liderką lekarzy-rezydentów. Wygrzebali jakieś jej zdjęcia z wymiany studenckiej i wolontariatu w ciepłym kraju i zdjęcie przy jakimś starym oplu i komentarze, że oooo, takiej to się powodzi! Tego nawet nie piszą ludzie z zazdrości, bo wśród moich znajomych na FB najbardziej bóldupi kumpel z podstawówki, który pracuje fizycznie w Norwegii i dobrze mu się powodzi, ale chyba chciałby, żeby jego dzieci leczył lekarz,
  • Odpowiedz
@Reepo polaczkowatosc wychodzi z nas na okrągło i to nie tylko w kwestii wakacji,obserwuje i widzę co się dzieje,żenada,a najgorsi są ci nowobogaccy,to jest największy rak tego kraju,ni be mi me ni pocałuj w dupę mnie,chamstwo,nic więcej
  • Odpowiedz
@Reepo Ja jestem niepełnosprawny. Razem z żona zarabiamy 4k na reke (obecnie jestem na zasilku i zyjemy normalnie. Wydajemy niemale pieniadze na leki, ale pracodawca mi za nie oddaje, wiec nie wliczam tego. Tak, wieksza pomoc dostajemy od pracodawcy niz od panstwa. Za to wydajemy duzo na zdrowe zarcie. Mamy mieszkanie bez kredytu odkupione od rodzicow za 70% wartosci, dzieki sprzedanej dzialce zony. Planujemy zakup auta za 20k, realizujemy swoje
  • Odpowiedz
@Reepo: no ale ja się nie dziwię, Polacy to naród wschodu, podobnie jak Ruscy. Bliżej do europejskiej mentalności mają już np Czesi czy Estończycy
  • Odpowiedz
i nadal nie odpowiedziałeś na pytanie: dlaczego kłamała w sprawie pracy syna? Dlaczego przekonuje wszystkich, że nie ma na życie, na podstawowe rzeczy, a ma na wakacje?


@nojednaknie: Nie wiem, mam w dupie jej osobistą sytuację. Protestowała w słusznej sprawie i jej osobiste warunki życiowe nie mają znaczenia w kontekście tego ile dostają rodzice osób niepełnosprawnych.
  • Odpowiedz