Wpis z mikrobloga

Wczoraj się śmialiśmy, że Polacy uważają, że 3500zł to bogactwo
Dzisiaj wykopki same wykopują artykuł, że babka POJECHAŁA NA WAKACJE DO CHORWACJI, bo uważają, że to pławienie się w luksusie XDDDDDDDDDDDDDDDD
https://www.wykop.pl/link/4452599/nie-ma-biedy-rozesmiana-hartwich-pozdrawia-z-tropikow/
#!$%@? na ten naród nie ma lekarstwa już, wakacje od 1000zł/os i to jest bogactwo xD Jeszcze powiedzcie, że olinkluziw to szczyt marzeń wakacyjnych.

Poza tym pozdrawiam hieny z Newsweb, widać, że poszedł przelew na zrujnowanie życia kobiecie

#neuropa #bekazpisu #bekazwyborcowpisu #niezaleznemedia #urojeniaprawakoidalne #tysiacurojenniezaleznychmediow
  • 120
Ludzie z niższych warstw w ogóle nie jeżdżą na wakacje.


@johny-kalesonny: I tu się mylisz. Według podanych kryteriów jestem całkiem zamożny, a widzisz... Od dwóch lat nie byłem na wakacjach, bo pracuję i muszę się utrzymać. Natomiast moje kuzynostwo, utrzymujące się z pracy w kebsie i 500+ co ferie i wakacje wyjazd w góry. Wiem, że to dowód co najwyżej anegdotyczny, ale są na świcie takie śmiszne rzeczy.
@Hand_Solo: są ludzie co zarabiają bardzo dobrze i nie jeżdzą na wakacje bo nie, nie lubią, wolą na tarasie siedzieć na huśtawce. A są też ludzie co za ostatnie oszczędności (nie daj bóg chwilówkę) jadą na drogie wakacje bo wolą mieszkać w małym mieszkanku ale jeździć na wakacje.
Jeżeli ktoś krzyczy i protestuje, bo rząd nie pomaga finansowo, a nie mają za co dzieci wychowywać, później jadąc na wakacje, to coś tu jest nie tak. Hipokryzją wali na kilometr.


@poprostumort: Ale rozumiesz, że ona protestuje w imieniu wszystkich rodziców osób niepełnosprawnych? Ona może mieć miliony na koncie, nie ma to znaczenia.

Może Hartwich ma bogatego męża/żonę lub bogatych rodziców? Może wygrała w totka? Może maluje własnym kałem obrazy ala
@Reepo oo dzięki za link, nie widziałem tego znaleziska, a teraz mogę mu dać plusa :) Tobie dałbym minusa czy tam zakop, ale się nie da ))¯_(ツ)_/¯
Ale rozumiesz, że ona protestuje w imieniu wszystkich rodziców osób niepełnosprawnych?


@rzep: nie, ona nie protestuje w imieniu wszystkich niepełnosprawnych. Ona chciała dodatkowe 500 PLN, dla niepełnosprawnych od urodzenia. Czyli jak ktoś ma tę samą chorobę, tylko nabył ją po 18 roku życia, to nic by nie dostał. Już teraz opiekunowie tych pierwszych dostają 1460 zasiłku (w tym pani Iwona), a drugich 520 PLN.

Ta pani ma w dupie innych niepełnosprawnych.
nie, ona nie protestuje w imieniu wszystkich niepełnosprawnych. Ona chciała dodatkowe 500 PLN, dla niepełnosprawnych od urodzenia. Czyli jak ktoś ma tę samą chorobę, tylko nabył ją po 18 roku życia, to nic by nie dostał. Już teraz opiekunowie tych pierwszych dostają 1460 zasiłku (w tym pani Iwona), a drugich 520 PLN.


@nojednaknie: Że co?

Według protestujących w Sejmie rodziców dzieci niepełnosprawnych priorytetowe są dwa postulaty.

Pierwszy z nich to wprowadzenie