Wpis z mikrobloga

@bagi1 w końcu ktoś z sensem pisze...
Nie jestem psychofanem Muska ani Tesli, ale denerwują mnie takie argumenty, bo ekran, bo biedne wnętrze, dokładnie tak samo było jak cyfrowe lustrzanki wchodziły na rynek, albo iPhone.

Wnętrze jest pozbawione przycisków bo Tesla chce, żeby te samochody były autonomiczne, żeby mogły pracować na swoją ratę leasingu kursując jako taksówki w czasie gdy właściciel jest w pracy ( brzmi jak SF ale taki jest plan).
@bagi1: > Tyn tablet. Jak ja byde klimatyzacje tym regulowoł
Ty chyba po prostu lubisz sobie utrudniać życie.
Zdradzę Ci sekret: Tesla nie zastosowała tabletu w swoich samochodach dlatego, że to takie nowoczesne. Opracowanie i produkcja różnego rodzaju pokręteł i przycisków to dla producentów samochodów bardzo duże koszty. Dlatego wielu z nich osczędza, i zastępuje takie przyrządy tabletem. Pół biedy, jeżeli panel dotykowy oddaje haptyczną informację zwrotną - tak jak w
@Rower_Lewandoski: Ale żeś głupotek napisał. Całe to wypracowanie czyta się niczym wypociny na temat jak to Ziemia jest płaska/lądowanie na Księżycu sfingowane. Zamiast się produkować proponuję przeczytać opinie i doświadczenia osób które Model 3 już mają i to od miesięcy a nie wymyślać. Wykreślisz wtedy jakieś 3/4 tekstu - te głupoty o rysującym się tablecie, konieczności regulowania klimy przez całą drogę, jakieś bzdury o niepochlebnych raportach konsumenckich, o koniecznej łączności z
@anon-anon:

te głupoty o rysującym się tablecie

Dlaczego głupoty? Dlatego, że Ty się z tym nie zgadzasz? Tablet nie jest wykonany ze szkła szafirowego, więc z biegiem czasu będzie się rysował, jak w każdym samochodzie. A biorąc pod uwagę to, że zajmuje on centralne miejsce na desce rozdzielczej, i konieczne jest częste używanie go, będzie to szczególnie widoczne i uciążliwe.

konieczności regulowania klimy przez całą drogę

A czy ja napisałem o
Ale niestety, w wielu samochodach takiej informacji nie oddaje, przez co aby ustawić błahą rzecz, trzeba oderwać wzrok od drogi. Przyciski można wyczuć pod palcem, i zapamiętać ich położenie. W przypadku panelu dotykowego taka możliwość nie istnieje.


@Rower_Lewandoski: Ale ty dalej zakładasz, że ten samochód jak zostaje kupiony - taki zostaje.
Otóż nie. W Tesli bardzo często dostajesz Update Softwareu, który diametralnie zmienia użytkowanie samochodu.
W jednej aktualizacji - Ska polepszyła