Wpis z mikrobloga

@larine Tylko jak chuop zachowa się nierozważnie i pójdzie np do klubu go-go, gdzie podadzą mu GHB, okradną i zostawią nagiego w krzakach to nikt się nad nim nie będzie litował. Sam facet w takiej sytuacji przyzna, że zrobił głupio.
Kobietka chleje sama w obcym kraju i idzie z obcymi 5 ciapakami? REEEEEEEE jak śmiesz oceniać? Bo co, to że ma chłopaka to znaczy, że już nie może poznawać nowych mężczyzn z
Niech pierwszy rzuci kamienieniem ten, kto nigdy nie był na wakacjach #!$%@? albo nigdy nie imprezował z obcymi (piwniczaki się nie liczą).


@larine: Jak chcesz porównania to nie imprezowałbym z grupą napalonych transwestytek lub napakowanych gejów, a tym bardziej nie wbiłbym im na kwadrat XD. Samodzielnie też się nie wyjeżdża bez odpowiedniej organizacji i zapewnienia bezpieczeństwa bo właśnie na tym polega instynkt samozachowawczy. Jak masz inaczej, współczuje. Nie życzę Ci żeby
@larine: Ja mogę rzucić.
Nigdy nie byłem #!$%@? na wakacjach - z wyjątkiem 1 razu wśród znajomych w wynajętym domku - a nie samemu na ulicy.
Nie imprezowałem z obcymi ludźmi bez nikogo znajomego w pobliżu, nawet w hotelowym barze zawsze uważam, żeby nie wypić za dużo.
Nigdy też nie poszedłem z 5 typami do ich domu, żeby kupić narkotyki.
Nigdy też nie wsiadłem do pojazdu nieznanego albo szemranego typa. (podobno