Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 805
Mirki, mój kierownik w #pracbaza zamienił się na mózg z nawet nie wiem czym. W ciniu jest 35 stopni, w blaszanym hangarze gdzie pracujemy jest około 42 stopnie. Generalnie jak się tam wchodzi to płonie się i leje się z człowieka jak z butelki. A ten oburzony, że wyszedłem do innego budynku się napić zimnej wody xD wyleciał za mną i zaczął drzeć ten swój ryj podczłowieka 167cm, że zaraz mogę iść do domu jak mi się nie chcę pracować.

Wiecie co zrobiłem?


Za te grosze, które tu mam płacone może mi buty wyczyścić.czas szukać pracy gdzie kierownictwo pozwoli mi się napić i usiąść na 10 minut xD

Jakby coś to szukam #praca :D

Mam 26 lat, umiem dobrze pracować, często jestem godizny przed pracą i robię trochę ponad ile muszę jak widzę, że mogę zrobić coś 2 dni wcześniej, umiem w komputer i msoffice, umiem w fotoszopy ale lubię też techniczne rzeczy. Najlepiej pomorskie i okolice #malbork lub #gdansk :D

Dziękuję za uwagę.

  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakby ktoś pytał to za dźwiganie ręcznie pomp od 30 do 60 kg pomp dzień w dzień płacą mi 1936 zł


@mechaos: o boze to da sie tak? tez pracuje fizycznie ale to jest chore. ile takich pomp musisz dzwignac w czasie dniowki? przeca 60 kg to niektorzy kurde waza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dead_Inside: zależy, zajmuje się pompami głębinowymi wod-kan. Mamy 23 przepompownie, średnio dziennie wyciąga się 10 pomp ( po dwie na przepompownie) a i niejednokrotnie są przypadki, że coś jest nie tak i znów trzeba do góry ciągnąć. Abstrahując od samego charakteru pracy to mogliby docenić jaki jest mój wkład. Nie raz było tak, że sam naprawiałem pompy (sam się nauczyłem z internetu) i firma nie tracila 2.5 tys na zwojowanie
  • Odpowiedz
@mechaos: kurla nie dosc, ze fizyczno-umyslowa to odpowiedzalna praca i niecale 2 kafle. chore. jedyny plus, ze jestes zaradny i za pare lat bedziesz kosil kilkukrotnosc tego jesli bedizesz chcial (wyprowadzka, szukanie lepiej platnej pracy). powodzenia
  • Odpowiedz
@Variv: mhm wydaje mi sie że nie bardzo. Co najwyżej dodatkowe przerwy i stały dostęp do napojów. Umówmy się pracuje jako inżynier lotniczy w różnych częściach świata i są sytuacje kiedy temp są powyżej 40C na tafli pasu startowego.
Natomiast na pewno extra przerwy itp muszą być zapewnione.
  • Odpowiedz
@mechaos: u mnie może aż tak hardkorowo nie ma, ale muszę siedzieć na hali gdzie świeże powietrze nie dociera, duchota i gorąco bo brak wentylacji i po 2h klikania w komputer cały się lepię od potu XD ciężko myśleć w takich warunkach
  • Odpowiedz