Wpis z mikrobloga

Cytat z mojego wcześniejszego linku: "Wystarczy wyjść na ulicę, żeby się przekonać, że te dane nie mają zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością – kiedy ostatnio ktoś widział jednego z ok. 70 000 żuków, które podobno są jeszcze na chodzie? Albo jedną z kilkudziesięciu tysięcy syrenek?"
JAK JA #!$%@? UWIELBIAM JEŹDZIĆ MOJĄ ASTRĄ F COMBI 98R. 44 KUCE Z KTÓRYCH ZMARŁO 40.

MMM PRAWDZIWA UCZTA DLA KIEROWCY. TO PRZYSPIESZENIE, TE UGNIECIONE FOTELE, TEN WSPANIAŁY BRAK KLIMY, I DO TEGO DZIIRAWY BAK KTÓRY KONTROLUJE BYŚ ZA DUŻO NA PALIWO NIE #!$%@?Ł KAPUSTY.

MMMMMMM TA WSPANIAŁA ZACINAJĄCA SIĘ STACYJKA, TE FAJNIE PISZCZĄCE NA ZAKRĘTACH ZIMOWE OPONY.

SAMA RADOŚĆ. A NIE JAKIEŚ NUDNE CICHE I W PEŁNI SPRAWNE ORAZ BEZPIECZNE ZABAWKI
@bmbcz01 jest też coś takiego, że lubią stare, bo dużo ludzi woli kupić lepszej klasy auto starsze, niż mniejsze nowsze. Chociaż to pewnie kilka procent.
Reszta chce kupić nowsze lepsze, ale ich nie stać. ))¯_(ツ)_/¯
ale masz na to jakąś radę, znasz ten silnik czy tak sobie piszesz, bo wiesz mogę cały silnik wyremontować w aucie wartym 2k to jest tak opłacalne jak moje udzielanie sie na wykopie, czyli wcale.


@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Wbrew pozorom remont starego silnika jest zdecydowanie lepsza opcja (bo to max 3k) niż zakup jakiegoś parcha w takiej cenie. A jak kupisz cos z przedzialu 5-10k, to i tak bedzie trzeba troche w niego
@bmbcz01: a czemu wy zawsze wspominacie o takich gównianych pracach jak magazynier? Przecież wiadomo, że tam płacą najniższą krajową, bo do tego nie potrzebna żadnych kwalifikacji. Ogarnijcie się.
Akurat programowaniem bym nie pogardził, bo zarobki są bardzo wysokie. @Aroneu:
Wlasnie ... wklad wlasny ;) + Miesieczne oplaty ;)


@Lemartez: Stać go. Po pracy w Holandii miał odłożone 50k zł na auto - w gotówce. Po prostu woli jeździć 12 letnim Audi niż czymś nowym ¯\_(ツ)_/¯
U W I E L B I A M jeść parówki z 31% mięsa, czuć jak chrupią, nie to co jakieś sokolowy czy krakusy.


@mannoroth: Nie wiem jak Krakus, ale Sokołów to gówno xD Podwykonawcy Lidla (Pikok) i Biedronki (Kraina Wędlin) mają lepsze wędliny i to naprawdę bez kitu.
@Lemartez: Jak mówię, nie chodzi o pieniądze. Z narzeczoną zarabiają łącznie ok. 16 tys. zł miesięcznie (po odliczeniu opłat na emigracji), a zaraz przekroczą 20 tys. zł/miesięcznie bo zmienia pracę. Po prostu kiedyś mu się takie spodobało i już. Zastanawiał się jeszcze nad jakimś starym BMW, ale "M-Pakiet" (cokolwiek to znaczy) i jakiś wybitnie ładny kolor - więc podobna kasa.