Wpis z mikrobloga

Inna sprawa, ze mocno przed nami wcale nie są kraje dużo od nas bogatsze. Węgry czy Łotwa mają niewiele wyższe PKB per capita, Turcja wyraźnie gorsze, Chorwacja trochę gorsze.

A jakby nie patrzeć tacy Chorwaci mają jedna 3 razy mniej tak tarych aut.

@venomik: Cieplejszy klimat, mówi ci to coś?
@dob3k: No widzisz, a ja mam tak samo z Grecją. Nie ważne czy wyspa czy kontynent, samochody stare, zaniedbane, a te ich słynne pickupy to o panie - nic tylko żółte tablice dawać gdyby nie były takie zaropiałe. W Grecji bywam średnio 4 razy do roku, głownie na wyspach.

A z jakiego kraju wjeżdżasz do naszej Polski?
@dob3k: Hmmmm... a wiesz że w tej tabelce UK jest na ostatnim miejscu? Czyli przyjeżdżasz z kraju, który ma najmłodsze samochody w Europie i dziwisz się, ze czujesz się jak w muzeum.

To pojedź kiedyś do Grecji. Przypominam, że za pomocą "oficjalnych danych" weszli do Unii, choć nie powinni. Serio, Polska nie jest aż taka #!$%@?, to mimo wszystko jedno z najlepszych miejsc do życia na świecie, po prostu nie jest
@bmbcz01: Tego typu statystyki można o kant dupy robić. BMW ze zdjęcia poniżej weszło do sprzedaży w 2004 roku, czyli 14 lat temu. Powiedzcie szczerze, czy ten samochód wygląda jak zardzewiały, płynący olejem złom który złoży się w akordeon przy byle stłuczce?

Bo jak czytam newsy o tym, że "Polacy jeżdżą starymi złomami" to mnie krew zalewa. 10-15 letni samochód to nie polonez ani maluch, 15 letni samochód to Golf
w.....a - @bmbcz01: Tego typu statystyki można o kant dupy robić. BMW ze zdjęcia poni...

źródło: comment_ACs5tl15fL66s3d22Yhzx2O4J6r18zmQ.jpg

Pobierz
@dob3k: Już znalazłem o co chodzi xD Rozdzielili osobowe od dostawczych, a te moje ukochane pickupy liczą jako dostawcze. Także tym sposobem Grecja faktycznie jest "lepsza". Ale zwróć uwagę na to jak ładnie na czerwono się świeci wiek greckich dostawczaków i ciężarówek.

I to jest właśnie smutne. Ty przyjąłeś dane "bo tak napisali" a ja zacząłem drążyć, bo widziałem na własne oczy i nie mogłem uwierzyć.
s.....i - @dob3k: Już znalazłem o co chodzi xD Rozdzielili osobowe od dostawczych, a ...

źródło: comment_RMLEgyO7bl1hG3GblyXi6U03TIbcmQcu.jpg

Pobierz