Wpis z mikrobloga

@bmbcz01:

oni je uwielbiają


To jest tak zwany eufemizm.

Nie oczekujesz chyba że grafika w money.pl albo jakimkolwiek innym portalu informacyjnym będzie podpisana "Polaki to biedaki i jeżdżą poniemieckim szrotem" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Takie rzeczy to tylko na stronach ze śmiesznymi obrazkami.
Ja tam lubie klasykiem jeździć, każdy mechanik zna na pamięć, a jak nie ma mechanika na trasie to klucz 13 i wszystko robie sam. Raz tylko miałem problem jak mi korbowód bokiem z bloku wyszedl, ale kupiłem 4pak taterki i sie dorobiło z puszek. A że przy okazji glowice ściągnąłem to i uszczelniacze wymieniłem i luz na zaworach wyregulowalem. A że juz wszystko na wierzchu to i przy okazji wyrzedzenie kąta zapłonu.
@KEjAf: to nie jest eufemizm tylko nadinterpretacja. Do tego idiotyczna.
W danych eurostatu nie znajdziesz wyników ankiety dotyczącej motywacji posiadania samochodów starszych niż 20 lat.

Podpis powinien brzmieć po prostu odsetek zarejestrowanych samochodów których wiek stanowi powyżej 20 lat. Kropka.
Bez zestawienia np. z zarobkami nie można opisać tego nawet jako Polaki to biedaki i robaki.
@bmbcz01: Kurła zaniżam statystykę bo mój gruz za 1500zł ma dopiero 19 lat xD Ale szczerze to kupno nowego samochodu to dla mnie abstrakcja. Mógłbym się zadłużyć po uszy i co bym kupił? Fabie 1.0? A potem ryczeć jak bóbr kiedy ktoś mi zarysuje drzwi? Bardziej mi odpowiada model taki, że mam dwie fury. Total gruz max za 3-4k, ale niezawodny, na tłuczenie po mieście i zabawka na wyjazdy, oczywiście stara,
@bmbcz01: ja tam uwielbiam moją 20-letnią astrę. Jak #!$%@? w słup cofając to się zbytnio nie przejęłam xD (jakiś miesiąc po odebraniu prawka na parkingu w galerii handlowej, już mi idzie lepiej) później w ten sam element #!$%@? się we mnie nowe auto. Nie dość że mu z ubezpieczenia #!$%@? 2000 zł dla mnie za stratę całkowita tak tez jego tylko stłuczona lampa tyle pewnie kosztowała, a co dopiero reszta. A
@bmbcz01:
≥stare samochody
≥tanie
Chyba tylko dlatego, że nie mają skąd wziąć, żeby w nie zainwestować. Potem taki kupuje Passata, rocznik 2000, przebieg "korygowany" tylko 2 razy, pierwszy właściciel


a jak jedzie po piasku czy śniegu, to 4 ślady zostawia.
@bmbcz01 ale spróbuj kupić nowe auto segmentu B to młode i stare janusze fikołki #!$%@? krzycząc że można mieć wyższą klasę używaną xD zawsze kisne jak mnie na jakiejś domówce ktoś pyta o auto, ja odpowiadam że wziąłem nowe z salonu w leasing. Otwieram puszkę pandory...nowe auto z turbosilnikiem i leasing. Czujecie to? Jestem idiotą bo nowe auto, no i biedakiem bo leasing a prawdziwy człowiek sukcesu kupuje zawsze za gotówkę, najlepiej