Wpis z mikrobloga

Wasze matki też takie są XD?
Powiedziałam, że zrobię ciasto. Nie, bo ona robi jakieś inne (takie, którego nie jem, bo ma żelatynę i masę cukru). Zrobiłam sałatkę na grilla to usłyszałam, że wygląda jak wymiociny (XD! A zrobiłam z tego co mi kazała, bo moich wymyślnych nie będą jeść). Stwierdziłam, że #!$%@?, nie będę jej pomagać.

To teraz jęczy, jaka jest zmęczona i nikt jej nie pomaga.

W dodatku cały dzień graci kuchnie, nie można się ruszyć, jak łaskawie miałam 5 minut czasu na zrobienie swojego obiadu to jeszcze narzekała, że włączam piekarnik i gorąco.

#logikarozowychpaskow #logikarodzicow
  • 46
@hangover: Moja matka jest taka że sama wszystko robi a potem narzeka że nikt jej nie pomaga. Natomiast kiedy ktoś oferuje swoją pomoc to ją odrzuca bo woli zrobić sama. Takie błędne koło. Mój starszy jest taki że czepia się o wszystko i marudzi jak twoja mama. Tylko że ja mam w to #!$%@? i zawsze robię tak jak sam uważam. Mam dość słuchania takich komentarzy i czasem lecą spiny (
@hangover: same here dlatego święta spędzam w chorobie, a imprezy rodzinne omijam :).

Moja babka jest straszna. Boje się że matka w nią wyewoluwuje.

A na święta najlepiej pracować bo wtedy przy nie ma i jest spokój a urlop brać później.

Pozdrawiam i szanuje za podobne poglądy. Wpadaj na domowe xd.
@hangover: moja na szczescie jest normalna i przekochana :)
Gotuje przepysznie i tez lubi, gdy ja lub rodzenstwo cos robimy - zreszta od malenkosci kazdy z nas mogl w kuchni pochcic. Ba, zdarzaly sie klotnie, bo kazde z nas chcialo gotowac i mamie pomagac :P

Twoja mama tak ma, bo ma taki charater, a nie, ze umeczona zyciem i wiekiem.
Moja babcia w wieku ponas 80lat byla przecudowna i przeurocza osoba,
@hangover: moja mama to jest z tych "daj zrobię to lepiej bo ty nie umiesz" - a skąd mam umieć mamo jak mi wyrywałaś wszystko z rąk przez całe życie xD ale mieszkamy osobno, a na imprezy przygotowuje żarcie u siebie w domu a do niej przywożę i też muszę słuchać że przekombinowane bo coś więcej niż schabowy i jarzynowa xD (lubię i to i to no ale coś więcej też