Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kompletnie nie znam się na netykiecie panującej na tych portalach i aplikacjach randkowych, więc mam do znawców pytanie.
Przykładowo prowadzę z kimś bardzo fajną konwersację, ale muszę przerwać, gdyż nie mam czasu cały dzień siedzieć w internecie. Wtedy otwarcie się pisze coś w stylu, że "muszę spadać, ale odezwę się" czy po prostu przerywa się bez jakichś tłumaczeń? Obawiam się tylko, że taka osoba pomyśli że ją olałem.
Jak u Was to wygląda? Jak robicie?

#randkujzwykopem #podrywajzwykopem #tinder #badoo #sympatia #zaadoptujfaceta #rozowepaski #niebieskiepaski #netykieta #internet

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: to zależy od osoby, jedna jest normalna i też nie ma całego dnia na pisanie bo zajmuje się różnymi sprawami, druga z kolei nie robi nic innego tylko cały dzień z telefonem w ręku, więc może sobie pomyśleć, że olewasz.
@PonuryBarman To tylko źle świadczy o was obojgu. Jeśli rozmowa idzie jednym ciągiem, a potem nagle jedna ze stron milknie na dłuższy czas, to świadczy o jej złych manierach. Podobnie nie powinno się obrażać kogoś, jeśli ten/ta się nie odzywa. W obu przypadkach dobrze jest zachować klasę.