Wpis z mikrobloga

MISTRZOSTWA PAST 2018, dzień szósty!
Tag do obserwacji: #mistrzostwapast #pasta

Z #!$%@?ęciem wchodzimy w decydujący etap fazy grupowej i rozstrzygamy dziś Grupę F.
Głosowanie Grupy E wygrywa Pasta o Bartoszewskim, na drugim miejscu pasta o kolejce w mięsnym, a na trzecim pasta o grubym i zemście na patolu. Wszystkie trzy kwalifikują się do półfinałów.

Co dalej?

Po rozstrzygnięciu tej grupy będziemy znali 18 półfinalistów, zostają jeszcze trzy wolne miejsca, o których zadecyduje grupa barażowa. W grupie barażowej pojawią się najlepiej punktujące pasty z czwartych miejsc i pasty które do tej pory się nie pojawiły, a których społeczność najbardziej domagała się w trakcie turnieju. Oznacza to że macie ostatnią szansę zaproponować pastę, która nie pojawiła się w pierwszych sześciu grupach.

Treść wszystkich past wraz z tytułami będę wklejał w komentarzach.
Jeśli chcesz być wołany do kolejnych grup i faz zaplusuj ten wpis.

Głosujemy nad obsadzoną gwiazdami Grupą F i niech wygra najlepsza! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz aveniner - MISTRZOSTWA PAST 2018, dzień szósty!
Tag do obserwacji: #mistrzostwapast ...
źródło: comment_vjFgGmdSGGme3sknCBkv5Iq9fB3h5tCe.jpg

WYBIERZ SWOJĄ ULUBIONĄ PASTĘ (MISTRZOSTWA PAST GRUPA F)

  • Pasta o Traczu 5.9% (188)
  • Pasta o Superkasjerce z Kauflanda 4.9% (156)
  • Pasta o chodzeniu po bułki 22.8% (723)
  • Pasta o srającej lasce 1.7% (54)
  • Pasta o dyskusji naukowej 15.4% (489)
  • Pasta o butach z CCC i Cejrowskim 24.1% (763)
  • Pasta o ocieraczu 2.0% (62)
  • Pasta o Makłowiczu 6.2% (196)
  • Pasta o kolesiu udającym Szweda w barze 4.0% (126)
  • Pasta o leczo 13.0% (413)

Oddanych głosów: 3170

  • 93
@pro666full: wymieniłeś co najmniej 4, na które chętnie bym głosował nawet w półfinałach, w tym są 2 z mojego top 3. W imię protestu nie głosuję XD Przydałyby się jeszcze dwie grupy i druga faza grupowa, gdzie stało by się 24-8 i wtedy już mamy dwie grupy po 8, gdzie 4 by awansowały, dopiero do półfinału, żeby w finale były 4.
@pro666full: inwokacja stonogi bedzie requestem w grupie finalowej i #!$%@? ta cala zabawe w drobny mak. wizjonerska i na czasie, spontaniczna (jak zadzwonil telefon stonoga pojechal na free), szydercza (papiez na scianie). moze byc cos lepszego? #!$%@? majstersztyk. arcydzielo.
@aveniner: Pasta o ocieraczu jest znacznie dłuższa, składa się z kilku części. Ten fragment który dałeś jest całkiem łagodny w porównaniu z naprawdę chorym gównem jakie jest opisywane we fragmencie "Mokre Otarcie Na Gołe Ciało " i kolejnych częściach. Jak ktoś lubi takie #!$%@? klimaty to gorąco polecam ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pytałem już kilka razy ale brak odzewu, może teraz się uda? Kiedyś czytałem taką pastę, że koleś poszedł do mięsnego(?), i sprzedawczyni co chwilę pytała, czy podać coś jeszcze, a bohater nie miał odwagi odmówić i się zgadzał. Na końcu było coś w stylu "teraz będę #!$%@?ł te wędliny przez miesiąc". Ma ktoś z Was Mireczki może tę pastę?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@aveniner: SYN: Tato, mogę Cię o coś zapytać?
TATA: No jasne, o co chodzi?
SYN: Tato, ile za gieta?
TATA: To nie twoje sprawa. Dlaczego zadajesz mi takie pytanie?
SYN: Ciekawy byłem. Powiedz mi proszę ile zaa gieta.
TATA: No, jak tak bardzo chcesz wiedzieć 50 za gieta
SYN: Oj! (z opuszczoną głową), tato, pożyczyłbyś mi 25 ziko
Tata się wkurza.
TATA: Jedyny motyw dlaczego mnie o to zapytałeś, bo chciałeś
@aveniner "stuuła"

Jeszcze pamiętam z lekcji religii że taki szalik księdza się nazywa stuła. Miałem może z 8 lat jak mi o tym powiedziała katechetka. Strasznie mocno mi się wbiło w pamięć to słowo. Ona wymawiała to z takim długim u, stuuła.

Stuuła. To słowo miało w sobie taki pierwiastek wyluzowania. Stuuła. Siedzi taki wyluzowany ksiądz w konfesjonale i podchodzi jakaś kobieta, wyznaje te swoje psoty i czeka co ksiądz powie. Jest