Wpis z mikrobloga

MISTRZOSTWA PAST 2018, dzień szósty!
Tag do obserwacji: #mistrzostwapast #pasta

Z #!$%@?ęciem wchodzimy w decydujący etap fazy grupowej i rozstrzygamy dziś Grupę F.
Głosowanie Grupy E wygrywa Pasta o Bartoszewskim, na drugim miejscu pasta o kolejce w mięsnym, a na trzecim pasta o grubym i zemście na patolu. Wszystkie trzy kwalifikują się do półfinałów.

Co dalej?

Po rozstrzygnięciu tej grupy będziemy znali 18 półfinalistów, zostają jeszcze trzy wolne miejsca, o których zadecyduje grupa barażowa. W grupie barażowej pojawią się najlepiej punktujące pasty z czwartych miejsc i pasty które do tej pory się nie pojawiły, a których społeczność najbardziej domagała się w trakcie turnieju. Oznacza to że macie ostatnią szansę zaproponować pastę, która nie pojawiła się w pierwszych sześciu grupach.

Treść wszystkich past wraz z tytułami będę wklejał w komentarzach.
Jeśli chcesz być wołany do kolejnych grup i faz zaplusuj ten wpis.

Głosujemy nad obsadzoną gwiazdami Grupą F i niech wygra najlepsza! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz aveniner - MISTRZOSTWA PAST 2018, dzień szósty!
Tag do obserwacji: #mistrzostwapast ...
źródło: comment_vjFgGmdSGGme3sknCBkv5Iq9fB3h5tCe.jpg

WYBIERZ SWOJĄ ULUBIONĄ PASTĘ (MISTRZOSTWA PAST GRUPA F)

  • Pasta o Traczu 5.9% (188)
  • Pasta o Superkasjerce z Kauflanda 4.9% (156)
  • Pasta o chodzeniu po bułki 22.8% (723)
  • Pasta o srającej lasce 1.7% (54)
  • Pasta o dyskusji naukowej 15.4% (489)
  • Pasta o butach z CCC i Cejrowskim 24.1% (763)
  • Pasta o ocieraczu 2.0% (62)
  • Pasta o Makłowiczu 6.2% (196)
  • Pasta o kolesiu udającym Szweda w barze 4.0% (126)
  • Pasta o leczo 13.0% (413)

Oddanych głosów: 3170

  • 93
Pasta o Traczu
Kiedyś Tracz po mistrzowsku dojechał tulczyńskiego rolnika, który nie chciał mu sprzedać swojej ziemi, bo niby jego z dziada pradziada i chce tam po wiek wieków gospodarzyć. W swoim misternym planie doniósł na niego do organów administracji państwowej, że ten nielegalnie wyciął drzewa na swoim polu co było zresztą zgodne z prawdą. Dopieprzyli mu taką grzywnę, że się chłopina nie pozbierał. W efekcie ziemia i chałupa trafiła na licytacje
Pasta o Superkasjerce z Kauflanda
W Kauflandzie do którego chodzę na zakupy jest taka pani kasjerka co kasuje tak szybko, że nie nadążam z pakowaniem towaru. Kilka razy próbowałem się z nią scigać ale zawsze przegrywam. Ona wie że gdy towar znajduje się na taśmie to trzeba się go szybko pozbyć żeby klient nie czekał zbyt długo. Ja jestem inny, lubię sobie spokojnie pakować towar do siatek i słuchać rytmicznego pikania skanera.
Pasta o chodzeniu po bułki
Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie

"Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam."

Po 10 sekundach masz: Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako,
Pasta o srającej lasce
Bądź mną
Oglądaj film z dziewczyną
Mówi, że idzie siusiu do kibelka
Nie ma jej już dłuższą chwilę
Zapukaj do drzwi i spytaj, czy wszystko gra
„Tak tak, zaraz wychodzę”
Ma jakiś dziwny, ociężały głos
Zrób się podejrzliwy
Krzycz „WCHODZĘ!”
Odkrzykuje, żebym tego nie robił
Za późno
Zobacz, jak siedzi na kiblu
Każ jej #!$%@? wstać
Musisz ją zrzucić, bo odmawia
Spójrz do sedesu
Tak jak podejrzewałem, leży
Pasta o dyskusji naukowej
Widzieliście kiedyś na żywo prawdziwą naukową dyskusję? Ja miałem okazję wczoraj w jednej uczestniczyć. Przygotowałem prezentację o metylacji DNA (trudne zagadnienie), produkowałem się pół godziny, ale dobrze poszło. Ostatni slajd, na nim ”dziękuję za uwagę”, mówię:
- Dziękuję za uwagę. Czy ktoś ma jakieś pytania albo komentarze?
Atmosfera na sali trochę się rozluźniła. Głos zabrał doktor habilitowany Karwiński:
- Z całym szacunkiem, panie Anonimski, według mnie pańska prezentacja
Pasta o butach z CCC i Cejrowskim
Zima idzie a ja w starych adidasach już miałem dziurę taką, że można było 2 palce wsadzić więc po miesiącu wyrzeczeń dzięki którym zaoszczędziłem pieniądze, poszedłem wczoraj do galerii handlowej kupić sobie porządne buty na zimę. W sklepie CCC znalazłem pic rel. Solidne wykonanie, przystępna cena, modny wygląd- nie zastanawiałem się długo. Wróciłem z butami do domu, pochodziłem w nich po pokoju, poprzeglądałem się w
Pasta o ocieraczu
Panowie, czy lubicie się ocierać w środkach transportu publicznego? To takie moje hobby. Właściwie to jestem zawodowcem

Można się ocierać na dwa sposoby: na sucho i na mokro. Na sucho ocieramy się wtedy, gdy trzymamy knagę w majtach i tam też dochodzi do wytrysku a ocieranie na mokro polega na wytrysku przy wyciągniętym pytongu. Ja osobiście preferuję mokre otarcie, wyciągam penisa, ocieram się i obspermiam Ocieranie na mokro jest
Pasta o Makłowiczu
Do mojej Almy chodzi Robert Makłowicz, znany krakowski smakosz i krytyk kulinarny. Pan Makłowicz zawsze przychodzi do Almy w butach węgierskich marki Bata (pan Robert jest znanym miłośnikiem przyjaźni polski-madziarskiej), spodniach jedwabnych w kolorze jasnym, białej koszuli oraz uszytej w Budapeszcie na miarę marynarce koloru beż. Twarz jego wygolona wygląda jak księżyc w pełni lub młody cypisek, grzywa zaczesana jest do tyłu, a pan Robert - posiadający 150cm wzrostu
Pasta o kolesiu udającym Szweda w barze
siedziałem wczoraj lekko wypiwszy przy barze i dosiadła się do mnie taka 8/10 karynka i bez zbędnego #!$%@? mówi do mnie: postawisz mi drinka?

ze dwa lata temu wykminiłem sobie, że jak udaję obcokrajowca to mam +42 do śmiałości, bardzo swobodnie gada mi się ze świnkami, a one też wykazują większe zainteresowanie, bo wiadomo, że jak zza granicy to bogaty xD

więc mówię do niej,
Pasta o leczo
Bądź mną, Anon lvl 28. Odkąd pamiętam mój stary był fanatykiem leczo. Odkąd #!$%@? pamiętam tylko to gotował. Zaczęło się niewinnie, jakoś za komuny jak pojechali z matką i starszym bratem na Węgry. Tak mu #!$%@? posmakowało, że #!$%@?ł cały garnek miejscowemu Makłowiczowi i #!$%@?ł razem z matką i bratem do malucha, po czym zaczął #!$%@?ć. Do dziś matka opowiada jak w bananem na ryju #!$%@?ł chochla za chochlą
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (583)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @ADLAK @malynr1519 @ccTV @Posejder @Konrados @pol_czlowiek_messi @uzbek23 @Nawo @bizonsky @Alexosz @BQP @SpoonMan56 @pro666full @MG66 @zolwixx @KonoDioDa @ThePeri @Mircosoft @Jesiotr0 @Karakan_yeabunny @sharpfire @DragovEU @lemur13 @bleansen @Naiken @Ex3 @Kutazzz @pan_kleks8 @Doktor_Kuin @cosecans @Only_Mirko @ShamerOC @Meeseeran @lubelskiulaniec @