Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirabelki i Mirki!
Wrzucam z anonimowych, bo nie zależy mi na identyfikacji wizerunku z profilem użytkownika ( ͡ ͜ʖ ͡)
Chciałem zapytać się #rozowepaski i #niebieskiepaski co sądzicie o mojej obecnej sylwetce? Jest okej? Co do poprawy? Trening czysto amatorski 2-3 razy w tygodniu w piwnicy przerobionej na małą siłkę :) Raz w tygodniu cardio- mecz piłkarski 90 minut.
Ćwiczę od roku na sucho, jeśli chodzi o suple, to tylko witaminy i białko. Wzrost 181 cm, waga 77,6 kg (przed treningami ważyłem 84 kg).
Kalorii nie liczę, prawie całkowicie wyeliminowałem cukier z diety. Proszę o konstruktywne opinie, chociaż wiem, że to wypok i nie tylko takie się trafią ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mikrokoksy #pokazforme #przegryw #pytanie #stulejacontent #kiciochpyta #silownia i trochę #pokazmorde

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Cześć Mirabelki i Mirki!
Wrzucam z...
źródło: comment_IRydnVFUPNiRXP3kn2Jsqn47eik68b8u.jpg
  • 35
@Millhaven: no tak, ale przeciez pisze ze bym sie zamienil na gore ciala, wiec dla mni ejest ok:) ale tak ogolnie ciut szersze ramiona/wezszy pas i wizualni eby wygladalo lepiej

a nogi serio ale odstaja mocno, albo takie zdjecie, ale tam ani lydki ani uda nie ma. to juz ja ktory jestem slabeuszem z koszmarna gora ciala mam lepsze nogi:)