Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem rozmawiać z szefem przez telefon.

Jestem dziś ostatni dzień w pracy przed urlopem i on sobie o nim zapomniał. Usłyszałem np :
Jak śmiesz brać dwa tygodnie wolnego w lecie, rozumiem tydzień ale nie dwa

Gdzie twoja solidarność z firmą

Jak możesz gdzieś jechać wiedząc jakie problemy tym generujesz.

Nie sądziłem że taki jesteś. Dziś dowiedziałem się prawdy o tobie

Zgadnijcie kto po powrocie złoży wypowiedzenie umowy o pracę ? :)

Nie dajcie sobą nigdy pomiatać.

#praca #pracabaza #heheszki #januszebiznesu
  • 178
@tsstolik: Nie żebym się czepiał ale zazwyczaj urlopy ustala się wcześniej i robi jakieś konsultacje między pracownikami to oczywiście jeszcze zależy Jak duża jest firma. I nie mówię tu o pytanie się że niby jesteś czyimś murzynem ale zwykłe dogadanie się
@tsstolik Wiesz, że jakby chciał to byś nie zaczął tego urlopu który zawsze mógłby ci odwołać oczywiście zwracając koszty? Nie warto więc za bardzo kozaczyć bo można się zdziwić a gość może serio wymaga więcej rąk do pracy w okresie wakacyjnym.
@tsstolik mój szef kiedyś koleżance wykrzyczał na całą firmę, że on ma w dupie nasze urlopy i na urlopie mamy być pod telefonem lub mamy zrezygnować z urlopu xD
Zgadnij kto już prawie nie ma żadnych pracowników z doświadczeniem i kto musiał zamknąć jeden dział firmy bo wszyscy odeszli przez te wszystkie inby xD Teraz tylko pisze do byłych pracowników czy nie podjęliby się zlecenia itd.
A i zawołaj za dwa tygodnie
wyłączam służbowy o 15 i włączę za dwa tygodnie


@tsstolik: Pamietaj, ze pracodawca ma prawo odwolac twoj urlop, nawet gdy ten juz sie zaczal. Jest cos takiego w prawie pracy, ze w jakichs tam okolicznosciach mozesz byc wezwany z powrotem. Kumpel kiedys tak mial.