Wpis z mikrobloga

Znalazłam w gorących pewien komentarz. Pod zbitkami redpillowskiego gówna i smrodu, zaświeciła mi się iskierka nadzieji, że są tu wciąż ludzie inteligentni. Autorem jest @Caccutas i napisał prawdziwy Adres Mikroblogowy
( ͡° ͜ʖ ͡°)
...

"Poza tym, te wszystkie stuleje onanisci nie maja problemu ze swoim wygladem, tylko z charakterem i osobowoscia. Z reguly sa nudni, nic nie czytaja, sluchaja eski, ogladaja netflixa, nie siegaja po absolutnie nic, co wykracza poza glowny nurt. Z takimi ludzmi po prostu nie ma o czym rozmawiac, bo nie zadaja sobie pytan, nie poszukuja "czegos nowego", pogladow juz nigdy nie zmienia, zreszta zazwyczaj te ich poglady sa jakos dziwnie skrajne i radykalne. Ci narzekacze nie potrafia rowniez dyskutowac - rozmowa z nimi zazwyczaj przeradza sie w klotnie podszyta frustracja, albo jest po prostu protekcjonalnym monologiem.

Poza tym, dochodzi do tego nieustanne p-----------o o wyzszosci polibudy nad innymi uczelniami, ze tylko kierunki techniczne daja pieniadze, i tak dalej. Implikuje to cos takiego, ze ci ludzie po prostu nie interesuja sie NICZYM. Wyklucza to opcje, ze ci ludzie beda siegac po troszeczke bardziej wyrafinowane formy rozrywki. Konczy sie to tak, ze lektury szkolne znaja ze streszczen, nie znaja zadnego filozofa, nie znaja sie na sztuce, nie rozrozniaja kina stylu zerowego od kina eksperymentalnego, a Stachura to dla nich muzyk disco polo. Zreszta nawet jakby im wyserwowac jakiekolwiek dzielo eksperymentalne, to obrzuciliby gownem, jak ostatni troglodyci. Ich gust kulinarny konczy sie na kebabie, burgerach, pizzy, coli. Nie potrafia podbic serca nawet przez zoladek, bo do tego wszystkiego nie potrafia gotowac.

Ci ludzie sie nie rozwijaja w zaden sposob, wiec mozna przez tydzien poznac ich na wskros. Jedyne co maja do zaoferowania to nieznosne dla siebie i innych rytualy, dzien w dzien te same, j----y dzien swistaka. Ci ludzie nie maja w sobie ciekawosci swiata, przy czym sami rowniez nie sa ciekawi.

Ci ludzie nie maja zadnych autorytetow, nie potrafia tez uszanowac autorytetow powszechnie uznanych. Nie sa rewolucyjni, tylko sa w destrukcyjny sposob wywrotowi. Nawet jezeli gdzies byli, to nigdzie nie byli, bo ulecial z nich duch, sa po prostu brylami miesa szlajajacymi sie po swiecie w te i we wte. W nic nie wierza, nic nie umieja, nie staraja sie nikogo i niczego zrozumiec. Nie odpowiadaja 'dzien dobry', nie wycieraja po sobie osranych kibli w toaletach publicznych, nie myja rak po sraniu, po ktorym ida sobie zrobic na stacji benzynowej kawe, dotykajac przy okazji wszystkich kubkow i mieszadelek. Nie dbaja o siebie, nie myja sie, nie uprawiaja zadnego sportu, jedza byle jak. Ktos im obrzydzil wolnosc, ten ktos komu udalo sie zrownac poziom calych mas, lepiac z nich bezksztaltna szara kulke, ktora ci najwieksi z rozbawieniem sobie kopia. To wlasnie oni sa adresatami tych wszystkich c-------h programow telewizyjnych i tych dziwnych redpillowych doktryn, odpowiadajacych za nieszczescie i krzywde tych ludzi"

#przegryw #stulejacontent #redpill #s----------e #bekazpodludzi #cytatywielkichludzi
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PomidorovaLova: jeśli to dla Ciebie jest inteligentny komentarz, to mnie nie dziwi, że przerasta Cię napisanie słowa "nadziei" bez błędu xD Ogólnie to większego p---------a już dawno nie czytałem, nawet nie chce mi się na to odpisywać, największa beka z zarzutów, że przegrywy nie myją rąk po sraniu, nie studiują na g---o kierunkach i znają lektury jedynie ze streszczeń xDD Reszta mniej zabawna ale równie głupia
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: ale złoto - jeszcze bym dodał przekonanie, jacy to oni wyjątkowi, wrażliwi oraz wyjątkowi, a reszta „dynamików Oskarków” to śmiecie. Na siłownie też nie pójdzie, bo to dla „tępaków” a ja jestem wysoce inteligentny i wrażliwy, bo umiem policzyć całkę.
  • Odpowiedz
@Life_will_kill_ya: p-------ć? Gdzie Ty się wychowałeś? Nikt nie pisał o biciu się - więc jeszcze raz, inaczej, łatwiej: nikt w realu nie insynuuje, że chodzę do gimnazjum - i inne tego typu teksty nie lecą, nikt nie ma do mnie zastrzeżeń ani uwag
  • Odpowiedz