Wpis z mikrobloga

@Saber9321: Zgadza się, że Bytom jest zaniedbany, jednak pod względem architektury i przyrody jest jednym z najciekawszych miast w Polsce. Mógłbym tu tłumaczyć dlaczego, ale zrobi to za mnie Krystyna Czubówna:
MephiR - @Saber9321: Zgadza się, że Bytom jest zaniedbany, jednak pod względem archit...
  • Odpowiedz
@MephiR jeśli chodzi o filmik hmmm ciekawy obejrzę go na spokojnie potem, bo teraz muszę spadać. A co do tego co napisałeś wyżej ciężko się nie zgodzić co do tej przyrody jest ciekawa, ale to nie zmienia faktu, że miasto jest zaniedbane, aż mam do niego trochę awersję i sobie tak myślę czy warto tam w ogóle jechać...
  • Odpowiedz
@Saber9321: Nie przeczę temu, że jest zaniedbane. Uważam natomiast, że posiada duży potencjał. Ten syf da się uprzątnąć, a wtedy odsłonięte zostanie piękno tutejszej architektury. Mało miast w Polsce ma tak dużo tak bogato zdobionych kamienic i w miarę kompletną starówkę, która pod względem powierzchni zalicza się do jednych z największych na Górnym Śląsku.

Wrocław też ma swoje gorsze strony i wcale nie trzeba ich długo szukać, tylko wystarczy się przejść
MephiR - @Saber9321: Nie przeczę temu, że jest zaniedbane. Uważam natomiast, że posia...

źródło: comment_AR4Nidbgrx871QmBW7mseazwmQX0JhDr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz